Autor Zpráva
Kubis
Profil *
Jde zjistit celý odkaz na mp3, která je zapsána např. jako src:"sounds/Magicwav.mp3" u doodlu www.google.com/logos/2018/snowgames_closing/snowgames_closing18.html ?


www.google.com/logos/2018/snowgames_closing/sounds/Magicwav.mp3 to v tomto případě není.
Joker
Profil
Já na té stránce tu MP3 nevidím, ale v atributu src není žádná magie, čili to umístění by mělo být sounds/Magicwav.mp3 relativně k umístění stránky.

Případně skoro všechny současné prohlížeče mají vývojářský režim (obvykle aktivovaný klávesou F12), kde bývá záložka něco jako Sources (zdroje). Tam je vidět všechno, co stránka načetla, a dá se zjistit i přesná adresa.
weroro
Profil
Joker:
Ten mp3 je definovaný v súbore snowgames_closing18.js
f.Fb={id:"A76DDFC10BE440BDBE222AB17A917EB3",width:960,height:540,Rb:12,color:"#FFFFFF",opacity:1,wd:{},ve:[{src:"sounds/CrowdandFireworkswav.mp3",id:"CrowdandFireworkswav"},{src:"sounds/Magicwav.mp3",id:"Magicwav"}]

Tiež sa mi nepodarilo dohľadať cieľový priečinok.
Bubák
Profil
Já se díval v Google Chrome do záložky Network a tam jsem viděl, že se jediný zvukový soubor načítá z www.google.com/logos/2018/snowgames_closing/main.mp3
Zvuk jde bez problémů otevřít/stáhnout, žádná "ochrana", jako kontrola na referer tam není.
Kubis
Profil *
Díky za odpovědi.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0