« 1 2
Autor Zpráva
Jenda B
Profil
No to encrypted-tbn0.gstatic.com je vlastně tma a já v tom napřed hledal souvislost, že to tam musí být (u každého obrázku).
Jinak chápu, že je to tady asi jen výpomoc, ale když jsme u stejného tématu, tak jde jen o malé vylepšení daného kódu - v podstatě asi jen o nějaký podpříkaz, který ale já jako amatér přesně neudělám... Klidně rád za pomoc zaplatím. Máte nějaký účet?
Tomášeek
Profil
Jenda B:
de jen o malé vylepšení daného kódu
Jseš amatér, nemáš potřebné znalosti, ale přesné víš, jak moc náročné (resp. nenáročné) to vylepšení bude? Hm, zajímavé.

Klidně rád za pomoc zaplatím.
To myslím, že se neprotneme v hodinové sazbě (ta je, myslím si, o nulu jinde, než kolik si myslíš, že by to stálo) :-)

Na tvém místě máš asi 3 možnosti:
1. Vykašlat se na ta drobná vylepšení a být rád, že ti to někdo napsal na míru dle původního zadání. Drobná vylepšení oželet.
2. Prostudovat si nějaké návody, ponořit se do JavaScriptu a napsat si to sám. Výhodu to má, že si pak v budoucnu můžeš napsat sám cokoliv. Že jazyk neumíš? Nevadí, vždyť jde o drobné vylepšení!
3. Najmout si někoho, kdo to udělá za tebe. Ale nejsem si jistý, vzhledem k hodinovce (a volným kapacitám), jestli v tomhle vlákně najdeš. Já, Trejpa ani Keeehi to pravděpodobně nebudeme.
Jenda B
Profil
No já myslel, že by šlo jen o celkem nepracné vylepšení - třeba to "najetí myši stop" že je jen nějaký jednoduchý jednořádkový příkaz, nebo změnit zatmění za prolínání třeba mezi těmi obrázky č.2 a č.3 taky = že by to teda nebyla hodinová, ale "minutová sazba" - no asi moje představa "jako Hurvínek válku", že?... :-)
Ale stejně by člověk měl mít možnost vám poděkovat i finančně - na účet aspoň něco, v rámci svých (sociálních) možností - aspoň něco o tu nulu méně...:-)
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0