Autor Zpráva
adicze
Profil
Zdravím,
nainstaloval jsem si na svůj web PHP-Fusion verze 9. Jelikož jsem měl předtím HTML/CSS stránku, tak bych jí chtěl použít, ovšem netuším jak to udělat. Nechtěl bych použít šablonu (i když by to bylo jednodušší). Samozřejmě, že bych musel určit kam se má vložit novinka, kam článek, atd... Ovšem potřeboval bych poradit jak s tímhle začít. Případně, zda znáte jiný redakční systém, ve kterém mohu použít mou předchozí stránku.

Předem děkuji za všechny rady
zrnecx
Profil
ja myslim ze upravit sablonu je asi jednodussi nez vymyslet jinne reseni... co z tveho stareho html/css chces pouzit? jako vzhled? nebo nejaky obsah stranky?
adicze
Profil
zrnecx:
ze staré stránky bych chtěl použít vzhled
zrnecx
Profil
ja to delam tak ze si najdu nejakou jednoduchou sbalonu, a tu prejmenuju na vlastni jmeno a upravim si ji tak aby vypadala jak ja chci...
adicze
Profil
zrnecx:
abych byl konkrétnější, tak tady můžete najít základní podobu plánovaného webu adiczetest.funsite.cz články by byly pod novinkami
jsou tam chyby, ale je to jenom orientační. Je to celé vytvořené přes HTML/CSS, takže nevím zda by tohle bylo možné převést do PHP.
Keeehi
Profil
adicze:
Převést není úplně to správné slovo ale půjde to. Jde totiž o to, že v PHP je nějaký kód, který vytvoří nějaký výstup a tento výstup je poslán prohlížeči. Prohlížeč zná jenom HTML, takže výstupem PHP scriptu musí být HTML kód. Takže stačí aby ten PHP script vygeneroval přesně ten kód co máš teď a máš "převedeno".

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0