Autor Zpráva
LukasHamik
Profil
Dobry den, vim ze to bude pro mnohe z vas stupidni dotaz, ale nevim si opravdu rady. Objednal jsem si domenu na forpsi.cz, podarilo se mi ji pripojit na hosting pres ftp (pspad), vytvoril jsem slozku s nazvem domeny do ktere jsem nahral index.php + dalsi slozky s nazvem img kam jsem nahrat obrazek jpg.

Chtěl bych na tuto domenu nahrat obrazek (jidelní lístek naší nové restaurace) jenže nevím jak na to. Našel jsem si zdrojovy kod jine restaurace co to ma podobne a pouze zamenil cestu k obrazku ale nefunguje mi to:

"<img src="/www/nazevdomeny/img/cg.JPG" width="1920px" usemap="#FB">"

Pokud by se našla dobrá duše, která je mi schopna s tímto pomoci, budu opravdu vděčný, věřím že pro mnohé z vás je to opravdová banalita.

Díky Lukáš
Mlocik97
Profil
LukasHamik:
"/www/nazevdomeny/img/cg.JPG" nieje platná cesta. zrejme tam mali byť bodky namiesto lomítok.

"www.nazevdomeny.com/img/cg.jpg" (ostatne absolútnu cestu vrámci svojej vlastnej domény je zbytočné písať, možno bude najlepšie to napísať len ako: "img/cg.jpg"

inak nepoužívajte formátovacie atribúty, na nastavenie veľkosti obrázku je CSS, a je vhodné aby obrázok mal reálne rozmery stejné jak rozmery s ktorými obrázok zobrazujete. Samozrejme musíte mať potom nahratý obrázok v priečinku img.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0