Autor Zpráva
PeterJohnBlake
Profil
Ahoj, rád bych si nějak vytvořil tabulku, kde nahoře budou tři políčka, kde v každém bude jiný název. Pod těmito třemi políčky bude jedno stejně široké pole, ve kterém bude text. Tento text se však změní vždy, když kliknu na text v horních políčkách. Chápete? Pokud ano, taky by se mi hodilo, aby to nebylo moc náročné a taky, aby šla upravit barva a styl písma. Díky PJB
Kajman
Profil
Řádek se širokým polem si udělejte třikrát pod sebe a pak javascriptem zobrazte ten chtěný řádek a ostatní schovejte.
PeterJohnBlake
Profil
Kajman:
Já nejsem programátor. Mohl byste mi to podrobněji vysvětlit?
Tomášeek
Profil
PeterJohnBlake:
Programátor nejsi, ale chces byt. Nebo si ho aspon nechceš najmout a zaplatit, tak se musíš snažit.

Z toho, co psal Kajman, te v JS zajímá onclick událost a nastavení stylu, nebo lepe zmena třídy (odebrání visible třídy u zobrazeného, přidání třídy k tomu, který se ma zobrazit).

Je to uz několikáty dotaz na úplný zaklad. Projdi si jpw, nebo si kup učebnici a přidej trochu snahy. Odpovědi na tvé dotazy budou v prvních kapitolách.
Mlocik97m
Profil *
hotove riesenie codepen.io/atelierbram/pen/gusxF

uz len staci zmenit div na bunku tabulky


inak tolko veci chcete urobit a neviete ani zaklady. Myslim ze by ste mali na to ist postupne, skorej riesit stranky typu tupe zovrazovadla textu, a pozdejsie az nejake interaktivne stranky, potom mozno aj nejaky dynamicke stranky, SPA a pod. Nemozete zacat v prostriedku, totiz takro sa Vam to bude tazko ucit.


PeterJohnBlake:
inak jestli chcete, mozem Vas nejake zaklady naucit.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0