Autor Zpráva
PeterJohnBlake
Profil
Zdravím, rád bych obarvil jeden odkaz z mnoha, ale když jsem použil
<style>
a:link    {color: blue}
a:visited    {color: purple}
a:active    {color: red}
</style>
Obarvilo mi to všechny odkazy. Co mám dělat?
Mlocik97m
Profil *
robi to to čo ste napisali, ak chcete len jeden odkaz obarviť, nastavte mu id a pdkazujte sa na id:

napr.
#mojlink:visited {color: #38aa74}


mriežka značí práve Identifikátor


teda tá mriežka v selektore, nie v hodnote color.
PeterJohnBlake
Profil
Mlocik97m:
Díky, ale jak mu mám id nastavit?
Mlocik97m
Profil *
<a href="google.com" id="mojlink">Google</a>
PeterJohnBlake
Profil
Díky.


Mlocik97m [#4]:
Nefunguje mi to. Můžete mi prosím poslat už hotový kód, kdy id je mujlink a odkaz bude stále bílý? Díky
Mlocik97m
Profil *
<style>
#mujlink {color: white};
#mujlink:link {color: white};
#mujlink:visited {color: white};
#mujlink:active {color: white};
</style>
<a href="https://google.com/" id="mujlink">google</a>
Keeehi
Profil
PeterJohnBlake:
Kompletní kód tu máš. Jestli jsi to zkopíroval a stejně ti to nefunguje tak může být problém v nějakých jiných css pravidlech. Pošli nám odkaz na stránku s kterou máš problém a můžeme se na to podívat.
Mlocik97m
Profil *
samozrejme biely odkaz je vhodne dat na ine nez biele pozadie
PeterJohnBlake
Profil
Mlocik97m:
Toho jsem si samozřejmě vědom, ale nevím, jestli vám odkaz na web, se kterým mám problém nějak pomůže. Je to totiž online hra, na které je třeba se zaregistrovat. A nefunguje mi to.
Mlocik97m
Profil *
ťažko radiť, když Vám kód ktorý inak štandardne funguje, nefunguje. A bez ukážky Vám chybu nájsť nevieme. Jediné čo môžem poradiť je otvorenie devtoolok, a sledovať aké styly sa aplikujú na daný odkaz. Zrejme to prebíja nejaké pravodlo s vyššou špecificitou, nebo !important.
RastyAmateur
Profil
#mujlink {color: white};
#mujlink:link {color: white};
#mujlink:visited {color: white};
#mujlink:active {color: white};
Teď jsem to testoval na jsfiddle a z celého zápisu se mi použila jen první řádka (což by mělo v tomto případě stačit, ale páč to jsou pouze nějaké výňatky z kódu, zkusil bych toto typo opravit)
PeterJohnBlake
Profil
RastyAmateur:
Stále to nefungeje.
DarkMeni
Profil
PeterJohnBlake:
jestli vám odkaz na web, se kterým mám problém nějak pomůže.

Ano, lepší než nic. Bez ukázky to bude těžký.

Případně by mohlo stačit uložit stránku (Ctrl+S) s tím odkazem, hodit to někam na úložiště, a sem dát odkaz na stažení.
Mělo by to uložit soubor (nazev stranky).html a k němu složku se stejným jménem, je potřeba obojí, takže nejlepší by bylo zabalit tu složku i html soubor do zipu nebo raru.
Mlocik97m
Profil *
RastyAmateur:
jo pravda, prehodil som zatvorku s bodkocarkou. pisem na mobile. sry


ten odkaz by pomohol v najdeni chyby
PeterJohnBlake
Profil
DarkMeni:
Velmi si vážím vaší ochoty mi pomoci, ale raději si najdu někoho, kdo tu hru také hraje a tento problém již vyřešil. Diky
Keeehi
Profil
Tak pokud to není na stránce na kterou se hráč dopracuje až po měsíci hraní ale je mu přístupná už od začátku, tak bychom to měli tak za 5 minut.

Další věcí ještě je, jak ten css kód do té hry vkládáš. Mají tam v nastavení nějakou moznost vložení vlastního kódu nebo používáš nějaké rozšíření? Ono totiž také bude záležet na tom, zda se to tvoje css vkládá před nebo až po css té hry. A když už jsme u toho, jak jsi zajistil že daný odkaz má to ID, když (předpokládám) nemáš přístup ke kódu který generuje HTML? Jestli jsi si ti upravil v prohlížeči tak ta změna vydrží jen do načtení další stránky. S jejím načtením veškeré úpravy zaniknou.
PeterJohnBlake
Profil
Keeehi:
Už jsem vše vyřešil, ale tedy, mám možnost v té hře upravit nějakou danou část, které jsem správce. Pokud ji chci upravit, musím do adminu a tam jednoduše zadat html kód.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0