Autor Zpráva
JDJirka
Profil
ahoj, dělám web ve wordpressu. potřeboval bych jen jméno widgetu... funkce která mi umožní vytvořit toto. chtěl bych na stránku umístit čtyři obrázky, po kliknutí na každý z nich, aby se pod nimi rozroloval jemu příslušný text. (text nechci pod obrázkem ale pod sekcí s danými obrázky. na konci by bylo tlačítko pomocí kterého by se text zase zaroloval zpět. Googlil jsem googlil, ale mám okno ohledně názvu téhle funkce. Díky moc za odpověď a trpělivost.
Tomášeek
Profil
JDJirka:
Nevím, jaký widget, wp neznám, ale je to v js otázka dvou řádku. Proč to neřešis tak a hledas radši X desítek/stovek KB kódu kvůli takové prkotine?
Kcko
Profil
Tomášeek:
Protože dělá ve WP :)
Mlocik97
Profil
Kcko:
nemôžeš očakávať že všetci budú stránky písať od nuly takým spôsobom že veľkosť celej stránky je neco kolem 100-200kB, s tým že vätšinu veľkosti zabere favicona. (čož je můj prípad) :-D

mám momentálne rozrobené 2 projekty,

jeden má veľkosť 145kB, z toho favicona má 114kB a ďalšie obrázky majú 3.32kB,...
druhý má veľkosť 155kB, z toho favicona má 107kB a ďalšie obrázky majú 29.8kB...

a to bez použitia webpacku, tree-shakingu, komprimace, minifikace, atp. (Iba u obrázkov základná komprimace)

to kdyby také stránky boli vo WP... lenže každý si radšej stiahne 2MB skriptov na riešenie zmeny jedného riadku textu po kliknutí na obrázok a pod.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0