Autor Zpráva
Matyas.Bares
Profil
Zdravím, potřeboval bych pomoc. Potřeboval bych miniaplikaci, která se bude skládat z tlačítka a textu. Po zmáčknutí tlačítka se text pod ním změní a uloží, aby byl po novém načtení stránky stejný. Takto lze tlačítko zmáčknout 15 krát, čili 16 textů (úvodní, po prvním zmáčknutí, po druhém, po třetím, po čtvrtém, po pátém, po šestém, po sedmém, po osmém, po devátém, po desátém, po jedenáctém, po dvanáctém, po třináctém, po čtrnáctém a po patnáctém). Po patnáctém zmáčknutí se text změní a tlačítko zmizí. Dále by se mi hodilo, aby bylo možné tlačítko zmáčknou pouze jednou denně z jednoho počítače. Byl by někdo schopný (o čemž nepochybuji) a ochotný mi to vytvořit?


Předem mnohokrát děkuji


PS.: V miniaplikacích plavu, takže se to snažím udělat už hodně dlouho, ale stále nevím, jak na to
Mlocik97
Profil
teraz som vo vlaku, až prídem do KE, což bude večer o 20:00 cca, tak Vám to pošlem,... je to jednoduché, stačí napísať pár riadkov kódu... když viete jak funguje cyklus for, array, a jak sa manipuluje s DOM, tak to máte hotové... uloženie indexu poľa jde v storage. Ale ak to má byť s tým, že by malo byť možné kliknúť na tlačidlo len raz denne (a teda aj samotný text sťahovať dynamicky skrz get s overením na servery) , tak by bolo potreba ešte overenie na serveru. PHP síce až tak dobre neviem, ale môžem to spraviť v node.js ak Vám to vadiť nebude.
Matyas.Bares
Profil
Mlocik97:
Zdravím, vůbec mi to vadit nebude. Budu rád za každé hotové řešení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0