Autor Zpráva
Matyas.Bares
Profil
Dobrý den,
jak je to s přednastavením fontu pro text v tabulkách? Zkoušel jsem dát do kódu font, ale když jsem tam pak dal tabulku, text neměl přednastavenou hodnotu color ani face. Dělám něco špatně, nebo to prostě budu muset dávat do každé buňky zvlášť? Předem děkuji

PS.: Pěkně prosím, jestli by se někdo nemohl mrknout na toto vlákno, které se nedořešilo. Předem díky :D
Mlocik97
Profil
ako pre každú zvlášť? to píšete inline styly? použite CSS.
Bubák
Profil
Matyas.Bares:
Ano, mám nějaké tušení, ale bez odkazu na živou ukázku je jen domněnka*, co konkrétně děláš špatně.

*domněnka pravděpodobně používáš "historický cenný", "depraktikovaný" HTML tag FONT.
Úprava textu » font Odkaz tu není proto, abys to pomocí tagz FONT udělal správně, ale aby ostatní viděli, co za fosílii jsi vytáhnul na tvorbu webu

Použij CSS.
Matyas.Bares
Profil
Bubák:
...co za fosílii jsi vytáhnul na tvorbu webu
Vážně? Doufám, že to byl jenom nepovedený žert. Kapku slušnosti, ne? Dovolovat si na začátečníka, to je lehké, že?

Mlocik97:
Díky za radu a normální přístup k začínajícímu. Už to mám.
Bubák
Profil
Matyas.Bares:
V pravidlech je, že bys měl napsat, jak jsi problém vyřešil, Mlocik97 si totiž protiřečí, takže nevím, zda jsi to vyřešil správně.

Jí si na začátečníky nedovoluji, nám sice trochu ostřejší přístup podle hesla jaká otázka, taková odpověď. A základní rada v mé odpovědi je, na takovou otázku lépe odpovědět nedokáži, a důvod jsem taky napsal.
Mlocik97
Profil
Bubák:
kde si protirecim?
Bubák
Profil
Inline styly jsou jedním ze způsobů použití CSS.
Mlocik97
Profil
Bubák:
chytanie za slovíčka... vieš veľmi dobre že hovorím o CSS súbore.
Bubák
Profil
Mlocik97:
Já to vím, ale jde o to, zda to pochopil i tazatel začátečník.
Matyas.Bares
Profil
Bubák:
Pochopil. Kdybych to nepochopil, tak napíšu, ne?

A tedy kdyby někdo chtěl, tak jsem k tagu <table> přidal style="color: jméno barvy", takže ten tag je nakonec <table style="color: red">

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0