Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, chtěl jsem poprosit někoho znalého, mám flexbox container a v něm 3 div prvky, 1 div bych potřeboval vlevo a zbylé divy napravu v containeru. Přikládám kod, ale nefunguje mi to, opravíte mě, dělal jsem to podle návodu, ale nevím už kde mám chybu. Zkoušel jsem už víc návodů, ale nejde s tím hnout:( Děkuju moc

Živá ukázka
RastyAmateur
Profil
robbie:
Nestačil by na to pouhý float?
jsfiddle.net/8raen5fo
robbie
Profil
RastyAmateur:

Ano float by stačil, ale chtěl jsem se to naučit i přes flexbox, na netu to popisovali, ale nevím, proč se mi nedaří položky containeru posunout přes align-items: flex-end;
Keeehi
Profil
robbie:
Nacpal bych tam čtvrtý neviditelný div, který se nechá růst a roztáhne se.
Živá ukázka
robbie
Profil
Keeehi:
Super, skvělý to by se dalo takto udělat a mám ještě jednu perlu.
Ten flexbox, to je blokový prvek, že...

Nevím, jak dát dva flexboxy vedle sebe. V pohodě se řadí pod sebe, to ano, ale vedle sebe ani za boha : ( Přijde mi to nebo k některým situacím není na netu vůbec žádná pomoc ani podpora, tohle jsem např. nikde nedohledal.

Mohu se optat, zda je v r. 2019 dostatečná podpora prohlížečů, abych s tímhle neztrácel moc času a pak byla podpora jen u 4 prohlížečů z 10ti. Děkuji moc
Kcko
Profil
robbie:
můžeš nastavit vlastnost display: inline-flex.

V jiném topicu jsem Ti dával 2 odkazy na naučení flexu, je to tam zmíněno, díval jsi se na to?
A i kdyby jsi to neznal, tak vždycky to můžeš obalit dalším divem a tomu nastavit display flex, pak se jeho "děti" budou chovat jak potřebuješ.
Málo zkoušíš, málo čteš, moc se ptáš.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0