Autor Zpráva
Matyas.Bares
Profil
Zdravím,
hledám to už delší dobu, něco jsem už i našel, ale nikdy to nebylo přesně podle mých představ.

Jedná se o přihlašování uživatelů (nemusí to být nic extra kvalitního a bezpečného, zkrátka aby se tam dalo zadat jméno a heslo) a následná editace textu podle přihlášeného uživatele zvlášť. Zkrátka každý přihlášený uživatel uvidí něco jiného + nepřihlášení uživatelé uvidí něco jiného. Přihlášených uživatelů nebude moc, cca 7-9. Představoval bych si to asi nějak takto.

Na stránce budu mít 9 odstavců textu, přičemž první odstavec uvidí přihlášený uživatel 1, druhý uživatel uvidí pouze druhý odstavec atd.

Znáte někdo nějaký ověřený/neověřený návod, jak to udělat (pro mírně - zdůraňuji mírně - pokročilého), nebo máte někdo rovnou tento kód?

Předem mnohokrát děkuji

Matyáš Bareš

PS.: Prosím Mlocik97, aby se podíval na sem a odpověděl mi. Také děkuji.
T-fon
Profil
Na přihlášení můžeš použít třeba tento kód. Kdysi jsem ho používal, takže určitě funguje :).
Jinak nevim co je tvým cílem, ale podle toho co popisuješ bych si udělal v DB ještě jednu tabulku, kde by byly 2 sloupce, jeden id_user a druhej text a po přihlášení vypsal podle id ten konkrétní text pro daného uživatele (po vzoru souboru private.php v odkaze).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0