Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, přiložil jsem kod a za nic na světě mi nejde, aby při rozlišení max-width:960px a méně se .branding a nav seřadili pod sebe a nav na střed stránky, už nevím, co mám kde blbě. Podíváte se prosím někdo znalý? Kde dělám chybu? Děkuji fakt moc za pomoc


Živá ukázka
blaaablaaa
Profil
1. header.branding neexistuje, existuje header .branding
2. nav ma margin-top: -75px, takze se posune do headeru
3. bylo by lepsi nav pridat tridu/id, co kdyz se casem objevi jine nav v kodu?
robbie
Profil
skvělé , jen poslední věc, při tom rozlišení 960px a méně se mi rozjede H1 , to Kirupa z jakého důvodu tak odskočí stranou od Webdesign, moc nevím jak to ošetřit. Děkuji moc

Živá ukázka
Tomášeek
Profil
robbie:
To dělá ten float: left. Máš v kódu pár řádek, základní práce s developerskými nástroji. Na to, že se chceš pravděpodobně profilovat jako developer je to hodně slabé...
robbie
Profil
Tomášeek:
Jen tě opravím, nikdo se tady neprofiluje jako developer, zkouším podle návodu dělat šablonu, jenže se to chová bohužel jinak něž v návodu, zkouším a když už nevím jak dál, tak jsem se obrátil sem. Je to špatně? Ale děkuji Ti moc za ten float, pomohlo mi to.
Tomášeek
Profil
robbie:
Ale děkuji Ti moc za ten float, pomohlo mi to.
Rádo se stalo.

Jen tě opravím, nikdo se tady neprofiluje jako developer
Vidím „webdesign“, „portfolio“, tak jsem zbystřil :-)

Nic se ale nemění na tom, že máš celkem 5 HTML elementů a celkem asi 8 CSS deklarací o celkem asi 40 řádcích CSS. Pokud by sis otevře developerské nástroje nad tím nadpisem, „chybu“ bys odhalil za minutu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0