Autor Zpráva
Akuňa
Profil *
Ahoj, měl bych jednu prosbu. Jak mám prosím Vás zapsat do html kód, aby se mě po otevření stránky rovnou načetla mp3 písnička, která pak skončí a už se nebude opakovat? Jinak vůbec nemám ponětí jak se to vlastně dělá. Tu mp3, pak musím ještě nahrát na stránky? Předem díky
Rob
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/zvuky.html
Miloš
Profil
Když už to musí být…
(b)IMHO je to ale hnus, který na stránky nepatří (stejně jako blikání, sněžení a podobné zhůvěřilosti). Mohu-li radit, nepoužívej to; vyženeš si návštěvníky.
Miloš
Profil
Jejej, koukám, že jsem to nestihnul a že mě Rob předběhl s tímtéž odkazem.
Mistr
Profil
Tu mp3, pak musím ještě nahrát na stránky?
Ano.

Jak již ovšem je možné z reakcí mých kolegů poznat, nejedná se o prvek, který by vyjadřoval příliš velkou profesionalitu autora webového projektu. Neber to, prosím, nijak špatně. Určitě Tě tím nechci v žádném případě urazit. Jen upozorňuji, jak Tvůj nápad bude asi vnímán návštěvníky.
Akuňa
Profil *
Mě se to také nikdy nelíbilo řikal jsem si, že je to kravina, ale chtěl jsem ji dát do indexu, aby se zalíbilila a třeba díky tomu ten interpret získá více fanoušků. Každopádně díky za připomínky. Za pokus přece nic nedám...
peta
Profil *
Akuňa
MP3? A jinak jsi v poradku?
Je ti jasne, ze takove mp3 ma treba 3M? Je ti jasne, ze na lince 10k/s se to bude stahovat presne 300s nebo 5min minimalne, pri zatizeni i 10? znas cloveka, ktery ceka 10 min nez se mu zobrazi stranka?
Pokud je to nezbytne nutne, aby se to samo spustilo, pak doporucuji MIDI pripadne velmi ocesane a kratke mp3 do 100k. Apk ale na te strance uz nesmis mit dohromady vsechny obrazky vice nez 10k.

Priklad s midi bych mel to
http://www.volny.cz/peter.mlich/emelodie.htm
Je to vyzvaneci melodie, takze je to jen 1 tonove midy a jako takove ma, a ted si hacni, do 0,2k , ale jsou tam i 3k a normalni pisnicka ma 10-20k. v porovnani s 3000k mp3 je to rozdil. Bohuzel bez zpevu, zpev nelze zapsat notama.
peta
Profil *
Akuňa Samozrejme jde neco podobne udelat i pres Flash a jine technologie, ale to se proste nedela. Maximalne nejake efekty na menu, ale neni to moc prijemne, kdyz ses treba ve skole a je tam ucitel...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0