Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, jak prosim vytvorim tuto stranku:

www.exekuceinfo.cz/objednavka/typ-platby/5d652ayxu

nekdo kdo ma ykusenost, jak se toto objednává.
Děkuju
Ikki
Profil
Uzavřít smlouvu s PayU nebo jinou bránou. Oni ti poskytnou údaje, klíče a kódy k implementaci.
Keeehi
Profil
robbie:
Tak tahle stránka úplně přímo na platby není. Je to jen jednoduchý formulář, podle kterého jsi pak jen přesměrován na platební bránu dle tvé preference. Takže vytvoření přímo této stránky zas až takový problém není. Náročnější je implementovat tu backendovou část, která s platební bránou komunikuje. Předává jí údaje, zjišťuje stav platby a podobné věci. Naštěstí většina platebních bran (tedy těch co jsem měl čest implementovat) má připravenou nějakou PHP knihovnu, kterou si do svého projektu přidáš a velmi ti tak usnadňují komunikaci s jejich API. A i s dokumentací jsem byl spokojený.

Těch možností platebních bran je hodně. Ty nejznámější budou:
ČSOB (tech spec)
Global payments - kterou tedy v ČR často vidíš ve spojení s Českou Spořitelnou (tech spec)
Gopay (tech spec)
PayU (tech spec)

Je toho určitě více ale thole budou asi ty nejrozšířenější. Tady je nějaké srovnání. Je to sice webu GoPay ale je tam hezké srovnání, co které brány nabízí, trochu o cenách at tak podobně.
radas
Profil *
ComGate má velmi dobrou dokumentaci a implementace je fakt hodinky práce...
robbie
Profil
Děkuji vám moc, me jde o to, aby po zaplacení byl user presmerovani na určitý web.
Keeehi
Profil
Přesměrování je pak na tom celém procesu to nejjednodušší.
Ikki
Profil
Případně se mi ozvi na info@stanektech.cz a poradím ti s zřízením brány, nastavením, implementací a přesměrováním, budeš-li chtít.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0