Autor Zpráva
Milošek
Profil *
Čau, mám stránku se dvěma rámci (sloupce). A potřeboval bych, že kdyby se v tom jednom rámci zjistilo (if), že třeba vypršelo přihlášení, tak že by se celá stránka (rámce by zmizely) přesměrovala na něco jinýho. Třeba na stránku, kde by bylo napsaný: Byl jste odhlášen. Poradí někdo?
Fenrir
Profil
No to je poměrně jednoduchý, předpokládám že někde na začátku toho scriptu nastavuješ nějakou proměnao na přihlášen či nikoliv

takže

$prihlasen = true/false;

if($prihlasen)
{
....
....
....
tvuj script
}
else
{
echo "jste odhlasen";
}

samozrejme tam musíš ošetřit jestli byl předtím vubec přihlášenej nebo ne takže buď používáš ssesions nebo nějaké uniq číslo budu brát že používáš uniq číslo

uniq číslem mysím to že si předáváš info o uživateli v proměné post nebo get třebu index.php?uniq=nbdhsnjhsjhdsh
$prihlasen = true/false;

if($prihlasen)
{
....
....
....
tvuj script
}
else
{
if(isset($uniq))
{
echo "jste odhlasen";
$uniq = "";
}
else
{
echo "Nejste přihlášen prosím přihlaštese";
}
}

Je to samozřejmě nástřel ale takhle by to nějak v principu mělo fungovat, při použití sseions to budeš dělat stejně akorát nebudeš kontrolovat uniq ale to tvoje sessions
Lukáš M
Profil
Milošek
tohle je dost obecný dotaz. umíte v php? pokud ne, tak asi budete muset začít. řeší se to tak, že php vám obstarává přihlašování a třeba také kontrolu doby, po kterou je někdo přihlášen atd. a javascript pak jen to, aby se stránka reloadovala třeba po 10 vteřinách.
Milošek
Profil *
No, já v php umim. A tak už přihlašování mám udělaný. Ale potřebuju, aby když se v jednom rámci zjistí, že je člověk odhlášen, tak aby se celá stránka přesměrovala.
Fenrir
Profil
Nějak pořád nechápu co řešíte, tak se do toho rámce dá přesně to co sem psal ale místo echo "jste odhlasen"; tám vygenerujete kod pro přeměrování???

nebo to máte nějak jinak na mysli???

Samozřejmě tam můžete vygenerovat ten javascript kterej vám reloadne ten jinej frame, jak psal lukáš M
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0