Autor Zpráva
AS115
Profil
Dobrý den,

mám problém s jQuery, které offline funguje, jak má, ale po nahrání na server jakoby nebylo. Záměr je, že po načtení stránky se vysune menu ("nav"), pozvolna se objeví se logo a lišta s kontakty (".contact"). Stránky se sice zobrazí ale v Chromu bez menu, loga a lišty s kontakty, v Edge se vše zobrazí, ale bez funkcí jQuery. Je třeba dělat něco speciálního na serveru, aby používal jQuery nebo mám něco blbě?

Stránky: elanrevivalmorava.cz

Děkuji za rady


$(function($){
  
    $(".logo").hide().fadeIn(2000);

    $("nav").hide().slideDown(1800);

    $(".contact").hide().fadeIn(3000);

    $(function(){

    $(".jq--scroll-aboutus").click(function(){
        $("html, body").animate({scrollTop: $(".jq--aboutus").offset().top}, 1000);
    });

    $(".jq--scroll-concerts").click(function(){
        $("html, body").animate({scrollTop: $(".jq--concerts").offset().top}, 1200);
    });

    $(".jq--scroll-repertoary").click(function(){
        $("html, body").animate({scrollTop: $(".jq--repertoary").offset().top}, 1300);
    });

    $(".jq--scroll-mp3").click(function(){
        $("html, body").animate({scrollTop: $(".jq--mp3").offset().top}, 1600);
    });

    $(".jq--scroll-photo").click(function(){
        $("html, body").animate({scrollTop: $(".jq--photo").offset().top}, 1700);
    });

});
})(jQuery);
Firibix
Profil
Reakce na AS115:
Je potřeba si klávesou F12 v prohlížeči otevřít nástroje pro vývojáře. V konzoli je vidět, že na serveru chybí soubor /js/script.js.
AS115
Profil
Firibix:

Děkuji. Soubor nahraný byl ale nějak ho to asi nevzalo přes složku JS (cestu jsem kontroloval). Tak jsem to nahrál rovnou a již funguje.
lionel messi
Profil
AS115:
Soubor nahraný byl ale nějak ho to asi nevzalo přes složku JS (cestu jsem kontroloval).

Niekedy môže byť problém aj v nesprávne nastavených prístupových právach, ak sú príliš reštriktívne (obvykle treba nastaviť 0777).
Kajman
Profil
lionel messi:
obvykle treba nastaviť 0777

Naopak - 0777 dává jen výjimečně, obvykle vůbec.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0