Autor Zpráva
sailgohooo
Profil
ahoj, prosim pomozte..
chcem registrovat uzivatela na mojom fore a vyhadzuje mi to toto:

Nie je možné registrovať nového užívateľa. Možno sa toto užívateľské meno alebo email už používa, alebo ešte nie sú vyplnené informácie administrátora.

co to sakra znamena ??
vopred velke dik.
anonym104_
Profil *
co? :D ze proste takoy uzivatel je uz jednou zaregistrovan................. pokud jsi treba delal registraci predtim...... tak mrkni do mailu zda ti neprisla autorizačka...... a nebo proste jiny nick.....
sailgohooo
Profil
nn, ja myslim tu cast:

alebo ešte nie sú vyplnené informácie administrátora.
peta
Profil *
sailgohooo
spust si mysql PHPadmina hostingu , klikni na tabulku s uzivateli, pak klikni na projit a uvidis kolik a jaci uzivatele existuji.
Bez vice informaci, demo stranky a spol, nelze pomoci.
sailgohooo
Profil
http://bobmarley.czweb.org
skuste zaregovat napriklad Wendy09
peta
Profil *
Zkusil jsem, nefunguje. Statistika pise:
Celkový počet registrovaných užívateľov » 43
Zatiaľ posledný registrovaný užívateľ je test1
(to je dulezite vedet, protoze to znamena, ze tam uzivatele uz mas, a ze jsi to prave nenainstaloval)

cituji chybu pri registraci:
"
Pre registráciu prosím vyplňte formulár. * - Nutné polia
Chyba v užívateľských dátach: Nie je možné registrovať nového užívateľa. Možno sa toto užívateľské meno alebo email už používa, alebo ešte nie sú vyplnené informácie administrátora.
"

Zkusil jsem registraci Wendy09 na mem foru uplne stejnym zpusobem a proslo to bez problemu
http://peter-mlich.wz.cz/forum/index.php
login Wendy09
heslo Wendy09
"
Děkujeme Vám za registraci!
Může nyní přejít na hlavní stránku a přihlásit se.
"

Takze mne napsada dalsich par veci. Chtelo by to videt databazi a vedet, co jsi s tim delal, nez to nejelo. Stav pred chybou, akce, co jsi delal pak a pak chyba. , Kdo psal do fora, kdo se registroval, pridany flash do stranky a vse, co tam nepatri.
V DB by se zjistilo, co tam je, zda je to oki a zda nemas DB nahodou preplnenou.
Pak to chce moznost sahnout do programu a vyhodit presnou chybu SQL nebo PHP, najit presne ty radky s tim textem s chybou. Respektive spis promennou, protoze jazyk je vyveden do vedlejsiho souboru.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0