Autor Zpráva
MartinB
Profil
Potřeboval bych pomoct s nakódováním hlavičky viz obrázek
5713db4982.clvaw-cdnwnd.com/332064fb892cbe94ac2bca5b0730c1e5/200000060-d40ffd4100/Kodovani%20hlavicky.webp?ph=5713db4982
Šířka stránky 1280px, obrázek 100x100 vlevo, vedle toho H1 text (na obrázku a nadpisu url na menu 1) a napravo pak 3 nabídky napravo. Aktivní červeně, po najetí na ostatní nabídky nějaký hoover efekt zčervenání písma.
Zkoušel jsem metodou pokus omyl, ale nějak se mi to nedaří.
Pomůže prosím někdo?
Bubák
Profil
Metoda pokus-omyl není vhodná, pokud neznáš alespoň základy CSS.
Aktivní není a:active, musí se to dělat jinak.
JaPaJP
Profil
MartinB:
Tady máš rychlí navrch na nakódovánou hlavičku, jak by to mohlo vypadat.
Str4wberry
Profil
Reakce na JaPaJP:
Používat fixní šířku bych dnes moc nedoporučoval.

Udělal bych to třeba ve flexu, ať se to rovnou nějak přizpůsobuje šířce okna – LOREM IPSUM
MartinB
Profil
Str4wberry:
To je přesně dle mé představy. Zkusil jsem to zakomponovat do toho, co už jsem měl vytvořené, ale nějak se mi to vaše s tím mým bije.
Nedaří se mi to dát dohromady. Je blbý nápad vám poslat to, co už mám, že byste tam zkusil přidat to vaše? Že bych vám to poslal třeba na mail?
Ale chápu, už chci asi moc. Sám to ale asi nedám :(
JaPaJP
Profil
MartinB:
Jestli budeš chtít tak to pošli na Michaelpuls@seznam.cz . Kouknu se na to.
Tomáš123
Profil
MartinB:
Lepší prístup by bol vytvoriť živú ukážku a poslať nám sem všetkým kód. Výhodou pre teba je, že riešenie dostaneš skôr a typicky vo vyššej kvalite, keďže návrhy, ktoré ide vylepšiť často neostanú bez povšimnutia.

Koniec koncov, žiadať riešenie mailom zakazujú aj pravidlá: Pravidla diskuse JPW a doporučení » 7. Nechtějte, aby vám lidi posílali odpověď mailem. Je-li veřejně dostupný dotaz, má být veřejně dostupná i odpověď.

Ak už riešenie máš, doplň ho, prosím, do tohto vlákna.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0