Autor Zpráva
Radiak
Profil *
Dobrí ďeň.
Chcem sa opýtať jak sa dá web na internet?
Cez akú stranku alebo cez co napr?
Ak môžte tak mi to povedzte.
Ďakujem za odpoveď.
Raider
Profil
Pozri http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html

Inak len tak mimochodom, pokús sa niečo spraviť s tvojim pravopisom: To tvoje "Dobrí ďeň." je tam ako päsť na oko.
ReweR
Profil *
No existují tvz. freehostingové servery nejlepší z nich je asi www.webzdarma.cz tam se zaregistruješ přihlásíš a soubor po souboru vložíš stránku na net. Soubory do 2mb můžeš v správce souborů a soubory větší jak 2mb musíš na stránce ftp.webzdarma.cz ale musíš být přihlášený
Marko
Profil
najlepsie je to na www.ic.cz tam mate 250mb volnych zadarmo!!!
sms
Profil *
najlepsie je to na www.ic.cz tam mate 250mb volnych zadarmo!!!
-Na co ti je 250Mb??
-bohate mi na wz staci 50Mb a jeste jsem to nezaplnil.
-Mimo to na ic se ti musi na kazde strance zobrazovat banner s odakzy, ale na wz jen jedna reklama na uvodni strance.
-pak ma wz jeste rychlejsi ftp...
-btw: proc to sem vubec pisu? prece zalezi jenom na kazdem z nas, na jaky server to dame:D
Metamorfoza
Profil *
WZ se mi v poslední době zdá být hodně pomalý. Sice jsem zrovna v Dánsku, takže blbne dobrá polovina českých serverů, ale zrovna wz zlobilo i před tím. Nejsem zrovna odborník, takže nevím v čem konkrétně je problém, ale přiznám se, že mě to od jejich služeb trochu odrazuje.
Docela se mi zalíbil www.xhosting.cz, ale jak už jsem řekla, nejsem odborník a nepoužívám ho zatím dost dlouho.
peta
Profil *
Marko 250M neni vsechno :) Funkcnost predevsim :)
sms "Na co ti je 250Mb?" Tak to zas prrr, mi 50M uz nestaci na webku. konkretne ted to ma asi 25M, ale to neni podstatny. Cim vic mega tim lip.
Metamorfoza xhosting mam take, na testovaci ucely.

Marko ...ale u wz.cz se mi nestalo, ze by to vypadlo na vetsi delsi dobu, kdezto xhosting mi ted nedavno zrovna nesel v kritickych okamzicich, to jest treba od 17:00 do (9:00) za 2 dny. Takze s takovymhle hostingem delat projekty by opravdu neslo. Coz je neco podobne jako u ic.cz , tam ta funkce je podobna, a navic je nahore nejakak skareda nevalidni reklama.
peta
Profil *
Marko http://free.hostingy.cz/
ObchodOnLine - dava 500M a Sinister to ma treba neomezeno. Ale jak moc se muzes spolehnout na funkcnost? Kdo vi, jaci admini to spravuji... Az budes mit neco dobre, aspon mesic otestovane, posli mail, rad si udelam poradek ve strankach pri presouvani...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0