Autor Zpráva
ReweR
Profil *
Mám jeden problém (nebo bych spíš potřeboval poradit od někoho kdo to umí fakt pořádně).Mám obsáhlou stránku s náročným indexem a potřeboval bych aby se mi stránka otevřela až bude kompletně načtená
jogurt
Profil
Uz sem nekdy podobny problem resil a vyresil sem to tak, ze je tam pres to cely zobrazenej cervenej obdelnik s absolutnim umistenim a je na nem napsano neco jako "pockejte prosim na nacteni stranky...". Kdyz se pak stranka nacte, tak zmizi ( <body onLoad="document.getElementById('obdelnik').style.display='none';"> )...eh, no asi moc profesionalni to neni a urcite se to vyresit lepe...
ReweR
Profil
jogurt: nějak mi to nejde, zadal jsem tam kód přesně jak je tady plosím mohl bys mi napsat věci které mám změnit pod názvem něco?? je to jednoduší a taky na co je mám změnit ¨pokud to jde
jogurt
Profil
nekam do tela stranky das tohle:
<div id="obdelnik">pockejte prosim na nacteni stranky...</div>

potom do hlavicky do <style></style> das tohle:

#obdelnik{
position:absolute;
top:30px; left:0; right:0;
height:100px; width:100%;
background-color:#F00;
font-size: 20px;
text-align:center;
}/* tady ty hodnoty si muzes zmenit jak se ti to hodi*/

a ted to tagu BODY das to co uz sem psal:
<body onLoad="document.getElementById('obdelnik').style.display='none';">

zkus to, kdyz to nepude, tak to bude divny, presne takhle sem to udelal ja kdysi..
j
jogurt
Profil
ted me napadlo trochu lepsi reseni:
<body id="body" onLoad="document.getElementById('body').style.display='';>

<script language="javascript">document.getElementById('body').style.display='none';</script>
Lukáš M
Profil
ReweR
a co zjednodušit index? takhle stavíte svým uživatelům jen překážky. třeba bez javascriptu pak mají smůlu. a vy taky. stránek je na internetu dost.
jogurt
Profil
Lukáš M
To "zjednoduseni indexu" by take mohlo byt na ukor uzivatelova pohodli.
Ti bez JS nebudou mit smulu, akorat se jim to bude zobrazovat postupne. Znate-li lepsi reseni bez js, podelte se...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0