Autor Zpráva
jiri.free
Profil *
Potřebuju rychlou pomoc, potřebuju nějaká tlačítka, která se dají jednoduše vložit na stránky prosím pomozte, ale něco jednoduchého!!!! dikec. Ještě bych potřeboval vystředit a zmenšit stránky, třeba jak na tomto webu http://sdhkurim.wz.cz/ , píšu už podruhý, fakt potřebuju nějakou radu ale jednoduchou. Zkoušel jsem tlačítka přes program agama, ale nechapu , jak mám hotová tlačítka importovat do hotové stránky, pokud s tímto programem máte někdo zkušenosti, tak prosím pište, moc to spěchá. DĚKUJU!!!!!
ReweR
Profil
no tak kód pro odkaz je takový : <a href="něco.html">text tlačítka</a> a do stránky to vložíš pomocí kódu a to zmenšení není zmenšení jenom to tak vypadá.Musíš si udělat tabulku která bude mít hlavičku levý a oravý sloupec a působí to dojmem že stránka je malá viz http://www.jakpsatweb.cz/html/tabulky.html tady si to pročti. a radši to nedělej v tom programu ale rozklikni si stránku sekce zobrazit a zdrojový kód a pak to tam jenom vložíš
Miloš
Profil
Xara Webstyle (free), případně jednoúčelový DeKnop (ten je volný jakožto cardware).
Miloš
Profil
jiri.free
Jo aha, výrazem tlačítko byl míněn běžný odkaz. Tak to pak viz příspěvek od ReweR.
jiri.free
Profil *
no ale nějaký tlačítko, co podporuje většina prohlížečů. Jde mi o to, jak to hotové tlačítlo pak dostanu do stránky, jakým příkazem. Hlavně aby to fungoval ve většině prohlížečích. dikec
Tomik
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/priklady/jakotlacitko.html
Miloš
Profil
jiri.free
Tomik dal hezký odkaz na „pseudotlačítka“, tvořená pomocí CSS. Pokud jde o mnou zmiňované, tam jde o obrázky na pozadí (vytvořené uvedenými programy). Jejich přítomnost a změny má pak na starosti taktéž CSS. Více jednak na Jakpsatwebu, pokročileji na wellstyled.
jiri.free
Profil *
Ty tlačítka přes css se mi nelíbí, chtěl bych to spíš takto:
Já jsem si udělal v jednom prográmku tlačítka jako samostatné gif soubory. Jeden je jako normalní a druhej je změněnej- to jako po najetí myší aby se tam projevila tato změna, takže pro jedno tlačítko 2 gify, jakým způsobem ja dám na stránku, aby fungovaly tak, že když na to tlačítko najedu, tak tam dojde k té animované změně????
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0