Autor Zpráva
Milošek
Profil *
Prosím poraďte. Mám skript, který funguje je wz.cz, ale na ic.cz NE!!! Je to se sessionsama.

<?

$log1="uzivatel1";
$log1h="heslo1";
if($loginname==$log1 and $password==$log1h){
include("mysql.php");
$SN = "autorizace";
Session_name("$SN");
Session_start();
$ss = Session_id();
$MSQ = MySQL_Query("INSERT INTO autorizace VALUES ('$ss')");
?>
OK
<?
}

else{
Header('HTTP/1.1 301 Moved Permanently');
Header('Location: index.php?login=failed');
Header("Connection: close");
}
?>

A píše mi to tohle:
Warning: session_start() [function.session-start.php]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/ss/login.php:2) in /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/ss/login.php on line 10

Warning: session_start() [function.session-start.php]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/ss/login.php:2) in /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/ss/login.php on line 10
Dero
Profil
Asi máš volný řádek (nebo jiný výstup) před <?, pokud ano, smaž ho.

Pokud ne, smaž volný řádek za <? (já vím, že by to nemělo mít vliv, ale vycházím z chybové hlášky).
Milošek
Profil *
Jo, u toho to funguje... Jenom ale u tohodle skriptu. :-( mám ještě jeden podobnej, ale u toho to pořád píše jednu chybu. Ta jedna už zmizela poté, co sem vymazal zbytečné řádky; ale ta jedna tam pořád je. skript:
<?
include("system/zacatek.php");
?>
<div class="policko"><div class="bg"><b>Login</b></div><div class="os"><?
If ((IsSet($login)) AND (IsSet($password))){
$password2 = MD5($password);
$MSQ = MySQL_Query("SELECT * FROM users WHERE (login LIKE '$login') AND (password LIKE '$password2')");
If (MySQL_Num_Rows($MSQ) <> 1){
echo("Špatné přihlaš. údaje!!!");
}
else{ $SN = "autorizace";
Session_name("$SN");
Session_start();
$ss = Session_id();
$MSQ = MySQL_Query("INSERT INTO autorizace VALUES ('$ss', '$login')");
echo("OK!!!");
}
}
Else{
echo("Nezadané přihlaš. údaje!!!");
}
?>
</div></div>
<?
include("system/konec.php");
?>

A chyba:
Warning: session_start() [function.session-start.php]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/system/zacatek.php:1) in /home/free/ic.cz/i/itercie/root/www/login.php on line 13
Dero
Profil
Protože předtím máš výstup do prohlížeče. Před startem sessions nesmí být odeslány hlavičky. Tzn. nic nesmí putovat ze serveru ke zpracování do prohlížeče.

I kdyby už nic, tak tohle: <div class="policko"><div class="bg"><b>Login</b></div><div class="os">
Milošek
Profil *
Díky MOC, a MOC, a ještě jednou MOC!!!! :-D Vážně si mě moc pomohl a aspoň vím, co ten výstup znemená. Ještě jednou děkuju!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0