Autor Zpráva
lumpy
Profil
Dá sa nejako spraviť aby čiara z tagu <hr ...> bola zvislá???Ak nie ako sa to dá spraviť=>dá sa to vôbec???
PerToon
Profil
Doporučuji vřele místo <hr> použit levý nebo pravý okraj nějakého objektu u kterého to má být. Mrkni na CSS, vlastnost border.
<hr> může být svislé tak, že mu nastavíš mrňavou šířku (width) a obrovskou tloušťku (size) http://www.jakpsatweb.cz/html/bloky.html#hr Pokud ale chceš něco zobrazit vedle ní, což asi chceš, tak musí použít CSS vlastnost float.
Martin
Profil
vytvořit svislou čáru můžeš vytvořit vhodným obrázkem na pozadí, nebo tak, že nějakému prvku nastavíš levý popř. pravý rámeček.
Tomik
Profil
Záleží na co tu čáru chceš použít:

a) pro dekoraci -> jasné řešení pomocí CSS
b) pro funkčnost (není tak primárně kvůli vzhledu a bez ní by byl jakkoli narušen chod webu) -> hr s malým width
Tomik
Profil
PerToon
Martin

Tak jste byli dřív. :)
lumpy
Profil
No ja som ani nechcel spraviť tú čiaru, skôr rozmýšľam nad tým ako spravím, že po zmenšení okna prehliadača sa stránka neposkladá do seba...Mám ju spravenú fo frejmoch...
PerToon
Profil
lumpy- Tak tohle mi nějak nedochází... můžeš vysvtělit o co přesně ti teda jde a jakou to má souvislost s <hr>?
lumpy
Profil
No ja som myslel že ten rozmer stránky(No ja som ani nechcel spraviť tú čiaru, skôr rozmýšľam nad tým ako spravím, že po zmenšení okna prehliadača sa stránka neposkladá do seba...Mám ju spravenú fo frejmoch...) by sa dal spraviť tak, že by som na ňu dal jednu zvislú a jednu vodorovnú čiaru ktorá by vlastne udávala jej rozmer.
PerToon
Profil
Jestli ti jde o to, aby obsah stránky měl určitou danou šířku, tak celý obsah uzavřu do divu, kterému nastavíš rozměry.
lumpy
Profil
Mohol by si mi sem prosímťa ten tag toho divu napísať-vopred ďakujem.
PerToon
Profil
Tak třeba něco jako
<body><div style="height: 600px; width: 900px;">obsah tvý stránky</div></body>
Ty rozměry si uprav jak chceš... a taky nevím, jestli to je přesně to co ty chceš...
lumpy
Profil
jj to bolo ono
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0