Autor Zpráva
xxxx125
Profil *
Mám taký problém, moja obrazovka má rozlíšenie 800x600 a veľa ludí má väčšie rozlíšenie. Ako to mám spraviť, keď si ju niekto s väčším rozlýšeným otvorí, aby mu vyšla na celú obrazovku bez toho aby som to musel robiť u mňa od oka? Ďakujem
PerToon
Profil
Pokud nezadáváš rozměry, stránka vyplní 100% šířky.
xxxx125
Profil *
Aha, takže ona sa sama roztiahne na dĺžku obrazovky?
PerToon
Profil
Přesně tak. Ale pokud zadáváš rozměry (jinak než v procentech), tak to fungovat nebude.
Filips
Profil
měla by. Pokud nejsou pevné rozměry šířky (např.: 500px) tak by se měla roztáhnout sama!

Filips
xxxx125
Profil *
Ďakujem :)
xxxx125
Profil *
Ale ešte predsa niečo, keď tam mám v úvode obrázok, ktorý je teraz po celej šírke obrazovky, ten ostane taký malý ako je, nie?
PerToon
Profil
Když je to normální obrázek, tak bude na větším rozlišení zabírat menší podíl stránky. Pokud je ten obrázek na pozadí, tak bude zabírat stejný podíl. Můžeš taky normálnímu obrázku dát šířku v procentech a pak bude vždycky zabírat stejný podíl šířky stránky, ale fakt je, že se taky bude deformovat...
xxxx125
Profil *
aha a aj napr. rámčeky budú vždy rovnaké, nie?
tpikalek
Profil *
Nejlepší řešení (i pro udávání rozmerů v procentech) by bylo uzavřít celou stránku do DIVu, kterýmu by se nastavila pevná šířka 800px.
tpikalek
Profil *
aj napr. rámčeky budú vždy rovnaké, nie?
Jestli máš šířku rámečku v px (border: 5px solid #338), ano.
PerToon
Profil
tpikalek - xxxx125 chtěl řešení, při kterým stránka bude velká podle uživatelova rozlišení, tohle je přesně opačné řešení.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0