Autor Zpráva
lumpy
Profil
Neviete ako spravím jednoduché fórum, ale nie nejaké také ako z blue boardu alebo tak, myslím niečo jednoduché-bez registrácie alebo tak... len aby ste napisali svoje meno a príspevok a potom sa zobrazí na stránke.

Vopred ďakujem
Richi
Profil
najdi si na netu free script a máš to bez práce :-)
Wan-To
Profil *
lumpy
Jestli chceš, můžu ti dát zdroják svého fóra z http://wanto.czweb.org
Wan-To
Profil *
Jinak se to většnou dělá tak, že PHP skript přijme vstup, pokud je zadané nějaké jméno a text, vytvoří zprávu. Do zprávy pak doplní další volitelné údaje, třeba email nebo icq. Zprávu pak zapíše na nový řádek do nějakého souboru.
Zobrazování se dělá buď příkazem include, nebo načítáním příspěvků do pole pomocí funkce file(). Druhý způsob má tu výhodu, že umožňuje fórum stránkovat.
lumpy
Profil
Wan-To

To by som teda chcel :) ale bude to fungovať???
Wan-To
Profil *
Jj. Je to otestovaný na 3 webech. Podporuje stránkování (výchozí je myslim po 10, ale dá se nastavit někde v kódu). Ještě jsem byl línej dodělat smajlíky, ale jestli chceš, můžu ti s nima poradit :)

Tvůj email?
lumpy
Profil
brutal@szm.sk
Wan-To
Profil *
Odesláno.

Ještě si budeš muset upravit cestu k souboru s příspěvkama, protože ta je tam natvrdo daná jako ./system/gbook.dat. Taky tam je myslím někde nějaké CSS, takže to asi budeš muset změnit, aby fórum na tvé stránce vypadalo dobře.

Nelekni se na začátku kódu té třídy, ta je použitá ke stránkování.
lumpy
Profil
Nejako sa mi to nedá stiahnuť z mailu, ani keď dám uložiť ciel ako... Mohol by si mi to prosímťa poslať cez ICQ ak máš??? moje číslo: 274 452 846
lumpy
Profil
A ešte jedna vec-nieje to kvôli tomu že nemám nejaký program na čítanie .php????
Wan-To
Profil *
Píše ti to nějakou chybu? ICQ mi jede přes Jabber, takže takhle ti to poslat nemůžu.
lumpy
Profil
Nemôže to byť naozaj kôli tomu že nemám ten nejaký program čo číta php???
lumpy
Profil
Prípadne ak by si mohol tak to ešte skús poslať na tento mail: DEUM@azet.sk dík
formelin
Profil *
nejlepsi system pro forum je phpBB .... pokud nevis jak na to tak koukni na phpBB.cz ... ale je to jednoduchy nainstalovat ...
lumpy
Profil
No tak fajn, už som to dostal do PC, no a ako to teraz vložím na stránku???
Wan-To
Profil *
include "./system/gbook.php";
lumpy
Profil
Do mojho zdrojaku som vlozil toto :<? include ".gbook.php"; ?> medzi <body>a<body> a aj tak sa to tam nezobrazuje, nevieš prečo???
Wan-To
Profil *
Napiš mi pls na email... wantox@gmail.com Pak to nějak dořešíme.
bojars
Profil
lumpy máš spusteného apača (Apache)?
ReweR
Profil
No asi nejdednoduší fórum je na www.blueboard.cz když si koupíš fullboard máš ho i bez odkazu na blueboard máš tam taky chat jak má být
krteczek
Profil
www.krteczek.czweb.org/jpw/ je tam i kniha návštěv tak si ji můžeš vyzkoušet nebo i stáhnout
krteczek
Aaadam
Profil
Ahoj,
ja mam v podstate taky isty problem. Nepoznate niekde dejaky script na stiahnutie alebo Wan-to mohol by si to poslat aj mne??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0