Autor Zpráva
vither
Profil
Prosím, jak to udělat, aby mojí stránku osahující nějaký text našel někdo pomocí třeba seznamu.cz když tam do vyhledávače napíše část textu (nebo jen klíčová slova) obsaženého na mých www? děkuji vitta
Fred
Profil
Není to tak jednoduché doporučoval bych přečíst si nějaké články na intervalu hledání výrazu seo na stránkách interval.cz
Fred
Profil
Jen tak mimochodem některé metody jsou přinejmenším neetické např. teď jsem tady http://photomatt.net/scripts/autop hledal nějaký script a ejhle dole v odkazech 3x Běžešelemovací řůčovičky z toho obě první místa v google a třetí odkaz je taky na první stránce. No nevím co si mám myslet, není to tak trochu spam?
vither
Profil
díky, sedím nad tím, přemýšlím a zkouším.....ledacos
Vladimír
Profil *
Na seznamu: 1)v katalogu najděte příslušnou složku, do které chcete uložit odkaz
2)klikněte na přidej odkaz do této sekce (nahoře vpravo)
3)vyplte formulář
4)po nekolika dnech bude odkaz přidán do katalogu a tím i lépe přístupný k hledání
ostatní vyhladávače: obdobně
u google pokud vím nelze
Radim H.
Profil *
Odpověd by se dala shrnout do jednoduchého pokynu: SEO a optimalizace pro vyhledávače. Pokud bych měl být konkrétní, tak pomáhá:

1. často aktualizujte stránky, přidávejte nové věci
2. důležitá klíčová slova uvádějte v titulku (tag TITLE), popisu stránky (tag meta description), klíčových slovech (tag meta keywords)
3. udělejte web v CSS layoutu (tím se důležité věci ve stránce posunou úplně nahoru, což je pro vyhledávač klíčové)
4. vytvářejte zajímavý obsah, aby na vás lidé odkazovali.
5. dělejte web pro lidi a ne pro vyhledávače :)
Radim H.
Profil *
Ještě jedno důležité pravidlo: vyhledávače si váš web najdou sami (musí se však na něj dostat pomocí odkazů ze stránek, které již znají).
Yuhů
Profil
Já spíš doporučuju SEO FAQ Marka Prokopa:

http://vyhledavace.info/seo-faq/

Nerad odkazuju na svoje články, ale myslím, že stojí za přečtení toto:
www.jakpsatweb.cz/roboti.htm
www.jakpsatweb.cz/katalogy.htm
www.jakpsatweb.cz/google.htm
vither
Profil
no a co tag meta? kam ho umístit?-to mi nefunguje. newadí doména na .wz.cz?teda abych se vyjádřil přesně mám www.juniorbiketeam.wz.cz, jestli se Vám chce, mrkněte tam, zatím se jen rozkoukávám a hledám z čeho vařit........
radimh
Profil
Meta tag se umisťuje do hlavičky (mezi head). Doména wz.cz pro soukromý a malý projekt nevadí. Pokud to myslíš s provozováním webu vážně, vřele doporučuji uvažovat o doméně 2. řádu (www.jmenotvojidomeny.cz).
vither
Profil
gde se dá pořídit nejlevněji doména I.řádu? (nemyslíš asi II. řádu-se nazývá doména www.jméno.cz, promiň ještě se tolik neorientuju)
Yuhů
Profil
Doména druhého řádu se dá pořídit u nějakého registrátora a pak se musí někde zahostovat (radimh myslel doménu druhého řádu, už jsem to v jeho příspěvku opravil). V praxi když chceš doménu, tak hledej ve vyhledávači hosting, dostaneš to dohromady a nebude to pro tebe tak obtížné.

Nejlevněji těžko říct, hostingové firmy přicházejí s různými nabídkami. Je to v řádu několika stovek ročně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0