Autor Zpráva
Kája
Profil *
Nemáte někdo zkusšenosti s tímto programem na jednoduché animace GIF ANIMATOR 5. Už jsem někdo psal s podobným tématem, ale i tak píši. Můj problém je, že jsem si udělal animaci, ale když jí uložim, tak zabírá na disku asi 100 kb a já bych tu ikonku potřeboval optimalizovat, tak na 8 kb. Vím, že se to dělá přímo v programu a jsem si jist, že v nápovědě je to tam někde napsané. Jenže to hledám marně.
Kája
Profil *
Mám na mysli ikonky, které se umísťují na web jako reklama...
JendaXXXX
Profil *
záleží na velikosti vkládaných .GIFů
Kája
Profil *
A to je všechno? Vždyť spusta ikonek co mám na webu mají nanejvýš 5 kb, takže to nějak musí jít. 100 je až příliš. Pro animaci jsem, ale vložil obrázku v jpg, ale to si myslim, že nemá vliv. Musí tam být nějaká funkce. Já jsem to snad i někde četl, ale vůbec si nevzpomínám kde a právě jak...
JendaXXXX
Profil *
Já znám gifanimator tak, že mu hodíš nějaký obrázky a řekneš jak je má za sebou zobrazovat (jak často, jak rychle apod..) a tam právě záježí na velikosti těch počátečních obrázků a jestli jsou to .JPG, tak je to jasný... Musíš tam dát .GIF soubory a v praxi platí že jejich velikosti se přesně sečtou a tak bude velký finální .GIF. Ten gifanimátor není kouzelník :-(
Kája
Profil *
No, tak to ti podle mě ušla dost podstatná věc. Určitě to jde. Opravdu se velikost sníží na minimum. Jinak, kde se nastavuje jak rychle? To mě také nějak ušlo...
JendaXXXX
Profil *
jak myslíš :-)
anonym104_
Profil
zkus photoshop :) v tom upravuji gify ja... proste tam omezis paletu a par barev vyhazes a je to :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0