Autor Zpráva
realenemy
Profil
chcel by som na stránku dať vačšie video, počul som že by zo šlo cez ftp. Používam ftp na ic.cz nastavenie "pasívní" port - 21, začne naťahovať zvolený súbor aj 20 minút a nakoniec napíše že subor sa nepodariloo pridať!! v čom robím chybu? nejaký iný spôsob ako dať vačšie video na stránku, samozrejme používam free hosting... ďakujem za pomoc
Peca
Profil
Máš na tom hostingu dostatečně velký prostor? Třeba se tam ten soubor nevejde.
realenemy
Profil
miesta je určite dosť..
Radek Hrabůvka
Profil
Pošli sem log. Kdybys nevěděl, jak, tak napiš, jaký používáš program na FTP a někdo poradí. Např. Total Commander log píše do okýnka vedle tlačítka Odpojení (Disconnect), podle nastavení ho může uložit na disk. TC otevře log při poklepání na okýnko s výpisem logu.
Příklad neúspěšného pokusu o připojení (jen konec):
Connect ok!
PWD
257 "/" is current directory.
Adresář
TYPE A
200 Type set to A
PORT 10,30,1,89,6,16
500 Illegal PORT command


Bude stačit, když pošleš pár posledních řádků.
realenemy
Profil
nepoužívam žiadny špecálny program, nahrávam to pomocou IE
Peťa
Profil *
To jsem svého času zkoušel také. FTP povolý pouze závaznou hranici 10 MB. Podle mě budeš muset video rozstříhat..., ale v tomhle nejsem odborník...
realenemy
Profil
to Peťa: nevieš aký by som mohol použiť software na to strihanie, alebo lepšie by bolo niečo na zmenšenie kvality videa a zároveň veľkosti videa
Peťa
Profil *
realenemy: Já právě stříhat video umím spíš jako začátečník. To spíš jestli je tady nějakej borec. Ale stříhal jsem to video v programu Virtual Dub. Napíšeš do seznamu Virtual Dub a na nějaké stránce se dá určitě stáhnout, ale takhle vypadý http://www.sezob.cz/soft/v/vdub/virtual_dub.htm . Je to hodně jednoduchý program na stříhání videa a nezabírá skoro nic. Určitě kvalita videa se tam dá taky ubírat...
Radek Hrabůvka
Profil
U IE nepoznáš, jestli se něco děje, nebo spojení "spadlo". Total Commander nebo FAR Manager mají "teploměr", vidíš, co se přeneslo.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0