Autor Zpráva
Jarek
Profil *
Zdravím může mi někdo prosím poradit co mám nastavit nebo co delam spatne pri pouzivani Headers??? Stále mi prohlížeč vypisuje jen tuto hlášku:

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at c:\apache\htdocs\phprs\phprs\config.php:1) in c:\apache\htdocs\phprs\phprs\autor.php on line 143
Hugo
Profil
Jarek

Headers musí být uvedeny dřív než se odešle výstup prohlížeči. Takže nejlépe na začátku skriptu. Pozor na mezery a volné řádky před značkou <?php.
Jarek
Profil *
To sice vim, ale asi sem spravne nepochopil jejich pouzivani. Chci totiz pomoci headers obnovit stranku v obsluznem souboru formulare. Drive sem pouzival toto:<script language="JavaScript">window.location.href="jidelna.php?strana=<?echo $strana;?>&edit=1&rubrika=3";</script> To mi ale nevyhovuje a proto chci pouzit Headers. Nejak ale nevim jak mam umimstit Headers na zacatek kdyz predtim chci mit obsluzny skript??? Kdyby byla nejaka nazorna ukazka tak bych to ocenili! MOC DIKY!
Hugo
Profil
Jarek

Pokud chceš automatický reload tak jedině pomocí meta tagu nebo js. PHP běží na serveru, takže do prohlížeče nezasahuje.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0