Autor Zpráva
Sup
Profil *
Chtěl bych udělat nápovědu. Když zadám title, tak ten za chvíli zmizne. Nejde nějak zadat hodnotu aby např. title="Jdi na horu!!!!", zůstal na pořád po najetí myší a když popojedu jinam, tak by zmizl? Ještě třeba jestli někdo nevíte, aby v něm byl tučný nadpis a v tom rámečku byla třeba jiná barva než bílá. Jde to vůbec? Díky
Timy
Profil
Viděl bych to na cotojátka
Sup
Profil *
Já už jsem si to pozorně všecno asi třikrát pročetl a nějak mě to stále nefunguje. Tooltips.js jsem umístil ve scriptu na stránku mezi <head></head> a nejde mě to. Chtěl bych to mít pro odkazy, ale moc nevím co tam mám napsat, když otevřu tooltips.js v (init) a chtěl bych napsat pouze k title do html třídu class="menu".

Tohle mám v init:

odkazy= new tooltip("odkazy", "CLASSES=menu", "co má být tady jsem také nepochopil", 200, 500, 50);
Dero
Profil
Nevím, jestli jsem to pochopil správně, ale asi chceš toto:

odkazy= new tooltip("odkazy", "a", "menu", "", 200, 500, 50);
Sup
Profil *
No, tak díky už mě tžo funguje. Barva rámečku a písmo se dělá v css že. Jenže já mám na stránkách vlastnost onmousemove a onmouseout a ono mě to přepíše. Jde tomu nějak předejít, aby fungovalo obojí?
Sup
Profil *
Ještě, nevíte když chci aby text byl např. tahoma vel.15px, jak to mám zapsat do css? Myslím uvnitř toho rámečku v nápovědě. Udělá se mě totiž stejně jako mám v css běžný text a já bych potřeboval aby byl jiný...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0