Autor Zpráva
esemeska
Profil
Ahoj!!! Chci tu rozjet diskusi na téma, jak začínáte tvořit webovou stránku.
Např...jestli nejdříve uděláte návrh, jako obrázek nebo hnedka začnete psát zdroj apod.
Já osobně vždy začínám výběrem tématu a poté dělám pomocí tabulek a divu základní prvky.
Desing dodělávám postupně. Zkuste se také vyjádřit. Čím víc, tím líp :)
Filips
Profil
Ahoj, já nejpr v hlavě stvořím návrh (hranaté kulaté...) potom vyberu na jednom webu barvy a pak dělám css-ko no a následně zdroják počítadla, reklamy a ty kraviny a potom píši obsah.

Filips
Timy
Profil
nápad -> obsah -> vzhled -> korekce
fimmos
Profil
Já si to dělám pěkně naopak... Začnu kódem a skončím u designu... Mě to tak vyhovuje.
Mistr
Profil
Pro případné zájemce opravuji adresu Filipsova webu pro výběr barev:

http://colourlovers.com/index.cfm?section=colours&sortby=score

Mimochodem, Filipsi, můžeš mi, prosím, osvětlit, o co na tom webu jde či jak se to má používat? Předem díky za osvětu.
igamenir
Profil
Fimmos Já si to dělám pěkně naopak... Začnu kódem a skončím u designu... Mě to tak vyhovuje.

Dělam to taky tak - od toho je přece css, ne?
krteczek
Profil
Já začínám základním rozvržením(kolik sloupcu atd), kodem, pak vzhled. jj css jsou best :-)
PerToon
Profil
Já ani pořádně nevím... Většinou píšu kód s designem skoro současně.... Ale jak kdy...
Filips
Profil
Mistr
No já sem to pochopil tak, že jsou tam dané barvy (moderní), které se dávají na weby. Nevim přesně.
Omlouvám se za špatný odkaz.

Filips
rommy
Profil *
Prvotním impulsem by měl být obsah, z něhož se zrodí nějaká představa o grafické podobě. A té se bude přizpůsobovat kód.
Lukáš M
Profil
nápad -> analýza -> grafický návrh -> kódování šablony -> impementace obsahu (staticky a/nebo php) ... ono to jde taky jinak? :)
simka00
Profil
mě nejdřív musí něco napadnout, pak udělám rozvržení jedné stránky (design, jestli se to tak dá nazvat) a nakonec do toho nacpu texty a takové nepodstatné věci
klokyn
Profil
Chytím nápad na obsah stránky. Urobím štruktúru a nejaký primitívny vzhľad. Podla toho, aký obsah bude mať stránka, urobím design. Napíšem obsah, poopravujem kód, sprítupním stránku, otestujem a vec hotová.
Filips
Profil
Možná by se tomuto tématu mohla dát větší pozornost jak se to dělá např. Než vložíte stránky do diskuse...
Možná by zde začátečníci věděli jak postupovat díky tomu že téma by bylo na viditelném místě!

Filips
simka00
Profil
Filips
Možná by zde začátečníci věděli jak postupovat
to si nemyslím, protože každý dělá stránky jinak, přečti si pár příspěvků, celkem se liší
esemeska
Profil
kazdopadne piste piste...jeste mate cas ;)
Maňas
Profil *
grafický návrh (photoshop) -> semanticky kod stránky bez css (aby to vypadalo prehledne bez stylu) -> stylopis -> zasazeni do rs -> ladeni -> publikace
Pachollini
Profil
cíl webu -> analýza kw -> návrh struktury webu -> tvorba textů + nalívání do struktury
zároveň s tím grafický návrh a naködování do CSS
nakonec doladění, spuštění, sledování, úpravy
Cody
Profil
Jaký web - struktura a design (tím nemyslím grafiku) - kód - CSS - grafika - obsah ...
omege
Profil *
ahoj lidi !
nevite nekdo kod do photoshpu?????
skousela jsem pres 20 moznosti a stejne to porad nejde.
kdybyste neco meli napiste mi prosim.
VELKE dik vsem.

omege@seznam.cz[b][/b]
tiso
Profil
omege prečítaj si pravidlá a o podobné ilegálne veci sa tu už nepokúšaj!
Manq
Profil
k těm barvám, zkuste toto

http://wellstyled.com/tools/


já nejdřív vytvořím pomocí css layout, pak doplnuju boxy s menu, potom barvy... obsah mezitím už mám pomocí lorem ipsum...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0