Autor Zpráva
Simona
Profil *
ahoj. vůbec neumím programovat ani nic s html a podobně, snad jen fakt minimálně základy. mám problém... založila jsem si stránku na webzdarma v podobě xxxxxx-xxxxxxx.wz.cz a zobrazuje se mi tam chyba 404. dočetla jsem se že to je protože na ůvodní stránce nemám soubor index.html. ale já právě nevim jak ho tam dostat a kde ho vzít. poraďte, piště na sedlackovasimona@seznam.cz
Fred
Profil
Podívej se sem http://www.jakpsatweb.cz/publikovani.html
Filips
Profil
Můsíš si index nejprve vytvořit, abys ho mahla publikovat jak píše Fred!!! Mimochodem úvodní je ú ne ů :-)

Filips
prvacek
Profil
Nebo to pojmenuj jinak a zadej názav v nastavení.
HanYs
Profil *
Pls presco mam ten Index.html vytvorit nebo co ja to vubec nechapu pls. pomozte napiste mi na icq 468-172-148 nebo na email HanYs.5@seznam.cz diky
Bubák
Profil
Stáhni si třeba NVU. Dávej si pozor u názvu souborů na velké a malé písmena...
www.jakpsatweb.cz/soubory.html#jmena
shinerayka.wz.cz
Profil *
já mám ten samý problém,mam soubor html který jsem nazval index.html ale stále se mi ukazuje to samé
Bubák
Profil
mam soubor html který jsem nazval index.html
Dvě možnosti:
1) není nahraný na webu
2) jmenuje se jinak, pozor u názvu souborů na velké a malé písmena
tajny spion
Profil
shinerayka.wz.cz
Skus zmenit priponu .html na .htm
Str4wberry
Profil
shinerayka.wz.cz
http://www.webzdarma.cz/pp.html

tajny spion
No to bys tomu dal.
„Jako úvodní stránku musí Váš web obsahovat soubor index.html […]“
tajny spion
Profil
Str4wberry
Nebo .htm - cti dal.
Teda alespon za casu me registrace to tak bylo. *.htm je totiz zkracena pripona na Win, takze mi nerikej ze bych tomu dal.
Str4wberry
Profil
tajny spion
Cituji:
Umístil(a) jsem stránky, vidím ale jen 'Nepovolený přístup'.
Jako úvodní stránku musí Váš web obsahovat soubor index.html (ten se zobrazí pokud zadáte pouze adresu Vašeho webu bez určení přesného souboru). Pokud tam tento soubor nemáte, uvidíte jen hlášení Nepovolený přístup s tímto vysvětlením.
POZOR: Opravdu zkontrolujte, zda tam je soubor index.html, nikoliv Index.htm, INDEX.HTM atp.
tajny spion
Profil
Str4wberry
DObre, asi mas pravdu

Z vlastnich zkusenosti: index.htm jsem mel a taky to zere.
Morasino
Profil
Str4wberry
Trochu se mýlíš.Tam je totiž Index.html napsaný velkým písmenem tak to mate!
Funguje:index.html,index.htm,index.php
Str4wberry
Profil
Morasino
„napsaný velkým písmenem tak to mate!“
Tohle mě opravdu nezmátlo.

V jiné části je také možné nalézt toto:
„Důležité: Je nutné pojmenovat úvodní stránku jako index.html nebo index.php (přesně takto, záleží i na velikosti písmen).“

O tom, že se má stránka pojmenovat „index.htm“ jsem tam nic nenašel. Co funguje nemohu z vlastní zkušenosti posoudit, neboť používám DirectoryIndex v „.htaccess“.
Sisa
Profil *
Hele pls npište v čem mam ten index.html vytvořit co a jak a kam to ma dat pls ICQ 312 541 673 a lebo e-mail Jirkasisa@seznam.cz Předem díky
Měsíček
Profil
přečti si jakpsatweb kurńa už ... jinak index.html můžeš vytvořit i v poznámkovém bloku.
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/jak-udelat.html
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0