Autor Zpráva
ReweR
Profil
Začínám dělat s PHP takže to vlastně patří to této sekce a mám jeden problém:
Omylem jsem si všechny PHP soubory nastavil jako .font takže mi to píše že PHP není platný soubor písma. mám W98 a potřeboval bych to odstranit poraďte plosíím
Anonymní
Profil *
odinstaluj a nainstaluj si to znova :-)
ReweR
Profil
NJ ale to bych musel máznout vechny php soubory
koudi
Profil
Nějak přesně jsem nepochopil, co jsi kde nastavil. Ale když si otevřeřeš nějakou složku, dáš si nástroje, možnosti složky tak tam je záložka typy souborů (nevim jestli to je přesně takhle, win98 už nemam) a tam si nastavíš, čim chceš *.php otevírat.
jozob
Profil
ReweR
"mám W98 a potřeboval bych to odstranit poraďte plosíím"
Asi nesprávne položená otázka, mohol by som odpovedať: W98 odstrániš príkazom format c: :-)

Ale k téme. Najlepšie bude, ak si stiahneš Total Commander, ten zobrazuje prípony, nie ako Windoze. Domovská stránka projektu je ghisler.com
medden
Profil *
> "Omylem jsem si všechny PHP soubory nastavil jako .font takže mi to píše že PHP není platný soubor písma."
Tak si ich opačným procesom premenuj naspäť na .php ;-)
smajli
Profil *
Možnosti složky, typy souborů a tam si změň program, který ti otevírá soubory s příponou PHP.
nofate
Profil
jozob: "Najlepšie bude, ak si stiahneš Total Commander, ten zobrazuje prípony, nie ako Windoze"
Ale windows zobrazuje pripony, len to treba vediet zapnut. Vies, to skryvanie pripon znamych suborov ma svoj zmysel, o tom ale vedia svoje zaciatocnici. Prave oni by toho vela pobabrali keby sa im vo Windowse zobrazovali tie pripony.
Ak chces zapnut zobrazovanie pripon: otvor nejake okno (folder) -> tools -> folder options -> view -> hide extensions for known type files (fajocku odskrtni - nema tam byt)
jozob
Profil
nofate
Radšej používam Linux a nemusím nič nastavovať.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0