Autor Zpráva
mowen
Profil
Stránky má dělané pomocí tabulky. Chci se zeptat, když mám v levé části menu a chci aby se mi odkaz-nová stránka otevřela pouze v prostřední části, jak na to?
díky
jozob
Profil
* Fúúú... To by sa mohlo počítať, ktorá otázka je naviac kladená. Táto by určite vyhrala.
* Vyskúšaj prezrieť staršie príspevky, určite natrafíš na mnoho zdrojov.
* Obyčajne sa to rieši pomocou PHP, ale musíš zmeniť ponímanie štruktúry stránky, musíš mať aspoň základné znalosti PHP (alebo iného server-side jazyka)
* Pripravujem blog, jeden z prvých článkov bude určite na túto tému, potom budem naň len odkazovať :-)
Radek Hrabůvka
Profil
musíš mať aspoň základné znalosti PHP Ale v začátku ti bude stačit jediný jednoduchý příkaz "include", na to, co píšeš, z PHP víc nemusíš umět.
jozob
Profil
Radek Hrabůvka
A to už trošku "zváňa" základnými znalosťami. Ale lepšie by bolo naučiť sa aspoň trošku PHP, pretože ak príde problém, nebude to sranda bez znalostí.
Cody
Profil
jozob Myslím, že na thle stačí umět kopírivat include a trošku chápat princip a nebo framy (brrrr), což bych teda neodporůčal.
Mistr
Profil
mowen
Pokud nemáš možnost PHP, pak si budeš muset celou stránku zkopírovat a v té zkopírované pak v prostřední části napsat, co by tam mělo být.
jozob
Profil
Mistr
"Pokud nemáš možnost PHP, pak si budeš muset celou stránku zkopírovat"
Alebo použiť DWT šablóny.
Mistr
Profil
jozob
Alebo použiť DWT šablóny.
DWT šablony?
jozob
Profil
Mistr
Využitie možností Dreamweaveru, alebo Frontpage. Aj JPW je spravované pomocou šablón.
Mistr
Profil
jozob
Šablony říkáš... Tak to bych měl ještě nastudovat helpku pro FrontPage na Jak psát web. Já právě ty stránky dělal kopírováním a tak. Nebyl to zrovna nejjednodušší či nejlegantnější způsob. Avšak fungovalo to.
Mistr
Profil
jozob
Každopádně Ti díky za osvětu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0