Autor Zpráva
Terp
Profil
Prosím o vaše praktické zkušenosti. Děkuji.
ronan
Profil
Terp
Jde podle mě také o to, co si pod tím pojmem webdesign všechno představuješ. Grafik samozřejmě bude potřebovat lepší LCD, než kodér. Předpokládám ale, že tvoje (a převážné většiny lidí tady, mě nevyjímaje) činnost není natolik profesionální, abys potřeboval doslova nějaké LCD velikosti televize..

Je důležité, aby ses mohl na ten web podívat v hodně rozlišeních - od 800x600 výše. Sice jsem psal, že nepotřebuješ televizi, ale větší úhlopříčka rozhodně neuškodí. Na odezvu se můžeš nejspíš vykašlat.

Jinak já mám Acer 19' s odezvou 8ms a sem s ním plně spokojen, má i docela dobrý repráček. Myslím si, že jen na webdesign je takový monitor zbytečný, já mimochodem poměrně dost hraju hry.

Takže třeba nějakou sedmnáctku od lepší značky (zkušenost mám jen s Acerem) a na odezvu nekoukej..
habendorf
Profil
http://shop.abacus.cz/ecom/katalog.pas?obj=ano&@p@=1006437&algv=0

Zkušenost: SUPER
Terp
Profil
Webdesing vnímám jako vytváření grafiky a kódu pro web, takže „použitelné“ zobrazení barev je důležité kritérium. A televizi také kupovat nebudu.:-)
Mistr
Profil
Terp
Pořiď si k tomu televizní kartu a máš televizi s LCD hned.
ronan
Profil
Terp
No, to byl spíš přenesený význam, televizí jsem samozřejmě myslel nějakou "LCD krávu" :)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0