Autor Zpráva
Mila
Profil *
Tvořím stránky na Tiscali. A to už 3 editorem HTML teď NVU. Stále stejný problém, obrázky někdy naskočí ale spíše ne. Už jsem je vymazal v počitači(jsou v koši) a stále to samé. Takže cesta zpět na můj počitač to asi není. Mohou být malinké nebo velké, je to jedno. Odkazy na podstránky fungují, taká na email. Co s tím může být . Prý Tiscali to moc nepodporuje. Prohližeč je IE, na Fir Moz to dělá to samé, navíc není vidět ani pozadí
Moc děkuji M. Adresa http://home.tiscali.cz:8080/mudrakov/
Mistr
Profil
Aniž bych se chtěl pasovat do role odborníka, kterého oslovuješ v nadpisu svého dotazu, zkusím se alespoň částečně podívat na zdrojový kód Tvé stránky.

Tak předně, určitě by si zasloužil výrazné provětrání. Nebudu raděj hodnotit kvalitu HTML kódu či zápis CSS.

(1) Na stránce se zřejmě mělo zobrazit pozadí, viď? Nezobrazí se proto, že máš v kódu toto:
file:///C:/Program%20Files/Actual%20Drawing/Textures/Texture12.jpg

Je to potřeba změnit na relativní adresu nebo minimálně na absolutní adresu směřující někam na Tvůj web.

(2) Obrázky se někdy zobrazí, někdy ne. Zkusil bych změnit to podtržítko (například na pomlčku), ačkoliv nevím, zda to pomůže.

(3) Osobně bych zrelativnil i odkazy na jednotlivé stránky Tvého webu. Nemyslím si ale, že by to mělo valný význam na jeho fungování. Jen Ti to ulehčí pozdější práci.

(4) Nevím, proč má Tvá stránka adresu s tou číslovkou 8080. To není upozornění na chybu, spíš jen taková otázka do diskuze směrovaná dalším znalcům. Tvé stránky nejsou jedinými, u nichž jsem se s tím setkal. Osvětlí mi to někdo, prosím?
Mistr
Profil
Mila
Mohou být malinké nebo velké, je to jedno.
To je jasné, velikost obrázku na Tvůj problém se zobrazováním nebude mít jistě žádný vliv.
Radek Hrabůvka
Profil
Už jsem to psal, dělá to ten port :8080. To, co psal peta a ted Mistr, to je samozřejmě taky chyba, to už jsem taky psal. Dej si stránky na jiný hosting a bude po problému, tedy aspon po jednom, pokud tam chyb nemáš více. Hledal jsi články o problému s portem :8080?
Mistr
Profil
Radek Hrabůvka
Já jsem si toho také všimnul, že Mila tady těch stejných dotazů nakladl více. Zřejmě si chtěl zjistit, jestli mu nekecáme. Porovná odpovědi, a když budou souhlasit, tak je to asi v pořádku. :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0