Autor Zpráva
sirda
Profil *
prosím o pomoc, mam na svém webu své fotky, a nemám zájem na tom aby si je někdo přivlastnil. Jak zakázat možnost stáhnutí obrázků???? prosím o rychlou radu, web mi běží a riziko je větší každou minutou :))) díky.
Leo
S tim nic - z technickyho hlediska - nenadelate, jedina moznost je nedavat je na web. Leo
habendorf
Použij vyhledávání, už se to tu řešilo víckrát.
Jediná rada: web je věc veřejná a pokud ti to opravdu moc vadí, ty fotky tam nedávej vůbec.
sirda
Profil *
hmm to je škoda, jsou pěkný a tak je škoda se nepodělit, ale někdo mi říkal že si občas někdo sosne a vydává je za vlastní :((
sirda
Profil *
a nedalo by se omezit funkčnost pravého tlačítka na myši?
habendorf
Dalo, je ale mnoho dalších způsobů jak obrázky vysosnout (např. uložení celých stránek na disk).
Leo
A co to vyresi? IE 6 ma napriklad vlastni tlacitka pro ulozeni. V kazdem prohlizeci si muzu dnes ulozit kompletni stranku i s obrazky, atd, atd. Leo
pyty
daj si do praveho dolneho rohu obrazkov (alebo na nejake miesto kde je vela zlozitych farieb a nic podstatne) velky napis napr. sirda
pyty
Leo
ano, aa este k tomu existuju rozne softy, ktore su specialne na hromadne alebo jednotne stahovanie obrazkov...
habendorf
sirda: Jak jsem řekl, používej vyhledávání. Řešilo se např. zde:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=3&topic=58 7&page=0
sirda
Profil *
Nesouvisející dotaz byl odstraněn moderátorem
Kráťa
V IrfanView si naházíš fotky do jednoho adresáře a spustíš si dávkovou kovverzi, na každou gfotku umístíš text sirda a je to.
Zvuk do stránek nedávej, je to zpomalování a nikoho to nezajímá. Dnes lidé koukají na každou korunu a jsou často připojeni přes modem.
sirda
Profil *
oki díky
mipo
Celkom účinné je prekryť obrázok spanom alebo divom s priesvitným pozadím. Obrázok je normálne viditeľný, ale keď sa naň klikne pravým tlačidlom, tak prehliadač ponúkne na stiahnutie iba to priesvitné pozadie, via ukážka.

Nezabráni to uloženiu obrázku, ale menej skúsení používateľia si s tým neporadia.
lukysy
Já už se tady na něco obdobného taky ptal. Viz tento thread: http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&topic=936&forum= 24&page=-1
dod2
Profil *
co třeba dát na fotku nějaký textík např. adresu stránek.... je to i malá reklama, když si to někdo stáhne a vystavý na jiný web idkyž technicky to nic neřeší......

já to tak používám na www.anne.wz.cz
Honza Hučín
Dotaz už se zde řešil, viz odkazy výše. Prosím, dříve než založíte nové téma, zkuste hledat na tomto webu (políčko pro hledání je vpravo nahoře).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.