Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ahoj, měl bych jen dotaz. Mám normálně html stránky a v nich zapsán tento kód <?php include "sloupec.php" ?> který mě zobrazý sloupec na každé stránce, abych to nemusel všude přepisovat. Není to jako s iframem? Mám namysli když někdo má na stránce iframe, tak se může stát, že v nějakém vyhledávači např. Seznam.cz najde jen tu ochablou stránku, která má být v tom iframu. Nemůže se to stát také tady?
A ještě jak to mám dělané, je to tak správně, nebo se používají jiné lepší způsoby? A funguje to takřka všude, nebo je to problematické. Jsem v php naprostý začáteční a zatim jsem ho využil jen na ulehčení práce s tim sloupcem. Díky za odpověď.
Anonymní
Profil *
A ještě k těm třem otázkám bych se chtěl zeptat na jednu. Zatím to mám ozkoušené pouze na disku a funguje to. Musel jsem všechny stránky přejmenovat na koncovku blabla.php a ten sloupec, který je zvlášť a také s koncovkou .php můžu to normálně nahrát přes ftp do mého adresáře aby to fungovalo i serveru? Dělá se to tak? Díky možná jsou to zbytečné dotazy, ale jakmile pochopím tyhle základy už to bude dobré. Díky
esemeska
Profil
1-který mě zobrazý uz zase nekdo neumi zakladni pravopis:)
2-je to tak spravne, kdyz ti najde vyhledavac pouze stranku s menu, tak te to stejne po klikniti na odkaz presmeruje na uceleny web.
3-urcite by to melo fungovat i na serveru
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0