Autor Zpráva
Timeshock
Profil
vytvoril jsem si na www adresar (midi) jmeno souboru "wish" a nefunguje to tak jsem to zadal vi nekdo kde mam chybu poripadne mi poradil??
<bgsound src="/midi/.wish " infinite="-1"></bgsound>
Filips
Profil
musi byt wish.midi

Filips
klokyn
Profil
Bgsound je tag nepárový pokiaľ viem. Zapíš to takto ak je adresár nazvaný midi a meno súboru wish (pravdepodobne je vo formáte mid):


<bgsound src="/midi/wish.mid" loop="-1">

A ešte by som poznamenal, že hudba v pozadí je hlúposť, doporučujem nepoužívať, keďže to ide len v MSIE a odrádza čitateľov.
Dipsy
Profil *
jen pro úplnost.. věřím, že když už web przníš bgsoundem, umístil jsi ten tag do hlavičky : - ))) ne do těla ? : - )
smajli
Profil *
Zvuky na web né, já se vždycky leknu :(
Miloš
Profil
smajli
Zvuky na web né, já se vždycky leknu :(
Zvuky na web né, já se vždycky nase.u :(
Timeshock
Profil
OK takze se asi tim prestanu zabyvat :D dekuji vsem za vase prispevky
Tomik
Profil
Miloš
:)
peta
Profil *
Timeshock
www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#lmoje
- JS melody player

src="/midi/.wish "
A to je co za URL?
bud ala klokyn lepe
src="./midi/wish.mid"
ale v te tvoji je ".wish " ... co je .wish? co je " " mezera se preci pise do url jako %20 a mezera na konci se u nazvu souboru stejne nepocita, ale v html to muze nejaky prohlizec brat v uvahu a pak narazi na neexistujici soubor
Cili problem je v tom, ze neumis ani zapsat spravne URL.
Priste si zkus vytvorit odkaz na ten soubor a jestli se ti otevira?
<a href="URL">aaa</a>

klokyn
Mno, vzhledem k tomu, ze mi to funguje i ve Firefox... Problem je jen s linux, protoze vyuzivam media player a pokud nemas v linuxu nastavene, ze ma media player prevadet na linuxovy player, tak to nebeha.

Timeshock viz smajli
Jde o to, ze jsi treba ve skole, zrovna neco delate na pocitacich a najedes na nejakou webku se zvukem... Ucitel vi hned, ze nedelas, co bys mel delat :) Totez je v praci.
klokyn
Profil
peta
Mne hudba na pozadí nefunguje ani vo Firefoxe ani v Opere (windows). A celkom ma to teší :)
nofate
Profil
klokyn:
Srandujes?
Opera podporuje tag "bgsound" !
Ale s tym firefoxom mas pravdu...
Sakul
Profil *
S tou hudbou na pozadí jsem to vyřešil:
<head>
<EMBED type="application/x-mplayer2" pluginspage = "http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/"
SRC="k.mp3" width="175" height="30" AutoStart="true" autosize="0" transparentatStart="true" animationatStart="true" showControls="true">
</EMBED>
</head>

A funguje ve vsech prohlížecích.
ale mam problem.
Nevim jak udelat aby hudba hrala dal kdyz kliknu na jinej odkaz hudba se rozjede.
Pls poradte :)
nofate
Profil
Kdys nahodou pouzivas frames na svem webu, tak jednoducho - daj tento prikaz do startovacieho suboru index.htm(l) a z ostatnich stranek ho smaz. Ak pouzivas php tak to maj v stratovacom subore napr. start.php (alebo aj index.php - mozno mas takto)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0