Autor Zpráva
jiriK
Profil
chtel bych se zeptat, jestli je mozne, aby mi Seznam zobrazoval jen hlavni stranku /tedy index.html/ a ne stranku, kde je nejvice klicovych slov.

zrejme se jedna o casty dotaz, ale ja to nenasel.

diky za odpoved.

j.
maxto
Profil *
Já myslím že ne.Ale seznam zobrazuje odkaz i na index.
jiriK
Profil
tojo, jenze ja nemam na strance "index.html" zadny text s klicovymi slovy, proto mi Seznam odkazuje na jinou stranku, na ktere klicova slova jsou..
maxto
Profil *
Po prozkoušení jsem uspěl k závěru, že na Seznamu nejde odkazovat jen na index, ale ve většině případů na odkazy kde jsou klíčová slova.
Miloš
Profil
Pokud píšeš v PHP, můžeš návštěvníky pomocí refereru přesměrovat na hlavní stránku.
Petra
Profil
Cílem vyhledávače bývá odkazovat na relevantní obsah. Pokud uživatel hledá nějaké slovo, je logické, že mu vyhledávač poskytne stránku, na kterém se slovo vyskytuje a nikoli stránku, na které se nevyskytuje. Jako provozovatel webu bys pak měl být rád, že uživatel přijde už rovnou na tu stránku, kterou chtěl.

Pokud si myslíš, že je pro něj úvodní stránka důležitější, dej ten text na úvodní stránku. Pokud chceš jenom uživatele oblbnout a dát mu místo toho, co chce on to, co chceš ty, získej zpětné odkazy na úvodní stránku s těmi klíčovými slovy. Jak snadno se ti tím podaří na Seznamu přebít váhu klíčových slov podstránky, nevím.
nofate
Profil
Musím suhlasiť s Petrou. Ma absolútnu pravdu. No na druhej strane ide o to ze niekto robi stranky pomocou frames, a tak je nutne (castokrat kvoli designu) aby sa vyhladavacom poskytnuta stranka zobrazila v subore index.html , lebo prave tento subor pozostava z frames, a kazdy z nich ma svoj ucel.

Takze mili JiriK tady tento javaskript vloz do kazdej stranky, na ktorych su tie klicove slova. Vloz to hned pod tag </HEAD>
<SCRIPT LANGUAGE="JavaScript">

<!--
if (window.parent==window)
location.href = 'index.htm';
//-->
</SCRIPT>

Daj pozor v tom skripte na priponu lebo mozes mat index.html alebo index.htm
*Keby nie B. Gates-a a jeho 3miestnych pripon tak by sme sa s tym nemuseli ondieť ;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0