Autor Zpráva
Venca51
Profil
Netušíte někdo, jak by se dal udělat printscreen? Třeba v PHP... Neříkejte mi, že seznamáci nebo centrumáci, atd. dělají do katalogu printscreeny ručně?!
jozob
Profil
Tak PHP to určite nevie. Podľa mňa na to majú iný software - niečo, čo vykresľuje HTML výstup do obrázku. Ale PHP alebo iná serverová technológia to nebude.
Marty
Profil
Bude na to nějaký prográmek, něco takového, jako když chceš nahrávat jako video, to co je zrovna na monitoru. Pak mají jen udělaný program, co jim zkontroluje natažení stránky, udělá screen a uloží ho, atd...
Cody
Profil
Marty
Teda nevím jak to dělají na Centru nebo na Seznamu, ale já používám IrfanView.
djlj
Profil
Cody
Ale jak bys to chtěl zautomatizovat, aby se to vyfotilo, zmenšilo a uložilo (samo) :)?

Jinak by mě taky celkem zajímalo, jak to dělají...
jozob
Profil
djlj
"Ale jak bys to chtěl zautomatizovat, aby se to vyfotilo, zmenšilo a uložilo (samo) :)?"
Stačí si predstaviť jednoduchý software, ktorý vôbec nepracuje ako InfraView alebo niečo podobné. Jednoducho vykresľuje stránku virtuálne (ako prehliadač, ale bez výstupu na obrazovku) a potom vykreslenú stránku uloží do obrázku. Neviem, čo je na tom zložité. I keď je to len domnienka, ale iné riešenie nevidím.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0