Autor Zpráva
dixi
Profil *
Prosim neviete niekdo kde sa daju stiahnut fotografie ktore su volne, na ktore nespadaju autorske prava našiel som nejake stranky ale fotografie o ničom. kdo pozna nejake stranky napište odkaz čim viac odkazov tim lepšie dakujem
Mistr
Profil
Dost záleží na tom, co by na fotografiích mělo být vyfoceno.

Krom toho, každá fotografie je v podstatě chráněna autorským zákonem, ne? Ovšem v této oblasti se příliš neorientuji, tak již raděj budu mlčet, abych neplácal nějaké nesmysly.
Anonymní
Profil *
Neboť se fotografiemi a vůbec grafiku již pár let zajímam, tak můžu říct, že každá fotka je chráněna autorským párvním zákonem, ale záleží na tom jestli jí autor nechává volně kopírovatelnou nebo jestli toto zakazuje. I když tu fotku zkopíruješ stejně nebude tvoje ale toho kdo ji vyfotil, dřív to bylo tak, kdo má negativ, toho je fotka u dnešních digitálů je to horší, neboť se autorství velmi špatně prokazuje. Ale pokud nebudeš kopírovat fotky na kterých je přímo copyright tak bych to moc nehrotil, maximálně se někdo ozve abys to smazal.....Pak bych radil to radši smazat.
Radek Hrabůvka
Profil
dixi Z vlastního fotoaparátu připojeného k USB portu, běžně to tak dělám ;-)
Stačí trochu hledat googlem kledal bych slova "fotoftafie" nebo "foto" a "volně" (anglicky, česky, slovensky...)

Odkaz na stránky mého kamaráda, fotky nesou úplně volné:
"Respektujte, prosím, autorská práva!
Všechny fotografie, které naleznete na těchto stránkách, jsou zdarma a jsou volně šiřitelné. Není však možné, aby tyto byly použity ke komerčním účelům či prezentacím, pokud nerozhodnu jinak."

FotoSlav
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0