Autor Zpráva
Lenča
Profil *
Vytvářím stránky pomocí css.Když připojím styl pomocí "<link rel="stylesheet" href="styl.css" type="text/css">",stránka se mi zobrazí správně,ale trvá 5-10 vteřin(občas i déle) než se mi zobrazí celá.Zobrazí se mi jen třetina stránek,končí patičkou která se zarovná dolů až po těch pár vteřinách.Čím to může být?Stránky zatím na netu nejsou,testuji v PC,je možné že až to dám na net bude to bez zpoždění?Když nechám styly html(myslím když je nebudu vkládat "<link rel="stylesheet" href="styl.css" type="text/css">" ale zobrazí se v e zdrojovém kódu každé stránky),tak zpoždění není,načtou se hned celé jak mají.V čem je problém?Díky.
Marty
Profil
Pokud napojuješ ke stránce styly přes tag "link" vykresluje se stránka až po stáhnutí celého stylu. To může zavinit něco podobného, co popisuješ, stejně se to ale týká spíše lidí s velmi pomalým procesorem (počítačem obecně).

Doporučené čtivo:
http://www.jakpsatweb.cz/html/skripty.html#style
http://www.jakpsatweb.cz/clanky/na-co-stranka-ceka.html#styly
Radek Hrabůvka
Profil
Tipoval bych poškozený IE, ale takhle na dálku se to opravdu těžko odhaduje. Může být i nějaká chyba na stránce, nad kterou prohlížeč dlouho uvažuje (to se mi opravdu stalo, ale nevzpomenu si už na podrobnosti).

Co dělají jiné, cizí stažené stránky, je tam taky problém? Ulož si třeba http://www.volny.cz/cak.cb/zakladni/stanovy.htm (Úplná webová stránka, ale IE neuloží pozadí), jestli je problém i na této jednoduché stránce.
Lenča
Profil *
Poškozený IE-to doufám ne,mám celé win přeinstalované pár dní,předtím prohlížeč zlobil.Pokud by s ním něco bylo tak na webu by stránky měly fungovat dobře?!Stránky volny.cz jsem uložila, nedělají to,načtou se celé okamžitě.
Marty,odkazy si přečtu,je mi divné že se načte třetina stránek a zbytek až za chvíli(načte se nejdřív logo,fotka,pak kousek menu které má jako pozadí barvu a patička-pozadí z fotky.Text a zbytek menu se načte až nakonec).
Radek Hrabůvka
Profil
Lenča takže první jsme zkusili, cizí kód jede OK. Zkus dát stránky na web, a sem dej odkaz (neboj, že nejsou hotové, to nevadí), nebo dej CSS a HTML kód sem na stránku (zkopírovat a vložit).
To co odkazuje Marty, je zajímavé, ale netýká se načítání malých souborů z disku (pominu li pár milisekund, to je řádově nestovnatelné). Při zobrazování stránky z netu je to tak jak je psáno v odkazovaných článcích.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0