« 1 2
Autor Zpráva
HHPZ
Profil
Peca -> Já se zase v PHP tolik nevyznám, mohl byste mi jednotlivé části vysvětlit a popsat?
Nebo někdo jiný, já jsem ještě s PHP dost nezkušený.
halogan
Profil
Pri prochazeni $_SERVER by nebylo na skodu udelat diff $_SERVER['SCRIPT_FILENAME'] a $_SERVER['SCRIPT_NAME']. Z toho by mel vypadnout root. Na DOCUMENT_ROOT nejde spolehat vzhledem k virtual hostum.
YoSarin
Profil
co zkusit $_SERVER['SERVER_NAME'] to vás na root hodí, ne? Stačí přidat lomítko...
jozob
Profil
YoSarin
To je absolútna adresa. O tom už HHPZ písal, že to použije ako krajné riešenie.
YoSarin
Profil
Já absolutní adresu chápu jako napsat "neco.nekde.tam" ale $_SERVER['SERVER_NAME'] IMHO není absolutní adresa, jen VRACÍ abs. adresu...
jozob
Profil
YoSarin
To je úplne jedno a nezáleží na tom.
HHPZ
Profil
Problém vyřešen. Mockrát děkuji za váš zájem a pomoc, snad vám to jednou oplatím ;-).
jozob
Profil
HHPZ
Obyčajne sa dozvieme aj riešenie problému - pomôže to ľuďom pri vyhľadávaní - ak nájdu odpoveď v existujúcom threade, nemusia zakladať nový.
vernerek
Profil *
Zdravím. Mám naprosto stejný problém. Jak jste to prosim teda vyřešili?
Já když se odkazuji na jinou složku, tak tam musím nakopírovat to mé style.php což obsahuje to menu, hlavičku a patu stránky.
Už to mám zkopírovaný asi 8x, takže když budu chtít něco v menu změnit, budu to muset udělat 8x... lepší než 50x (tolik mám asi teď stránek) tak mi to prosim nějak vysvětlete podrobně.. Já než něco pochopím... ;-)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0