Autor Zpráva
Birkof
Profil
Zdravím, mám na síti nainstalovaný PHP Home edition s Apache 2. Všechno je super, až na to, že mi ani za boha nenačítá kompletní obrázky. Stáhne se třeba jen kousek obrázku, nebo až po desátém refresh se ten obrázek načte. Chtěl bych podotknout, že to dělá i v případě, že napíšu přímý odkaz na obrázek http://1.1.1.1/obrazek.jpg. Nevím čím by to mohlo být. V logách nic zajímavého není, vrací mi to error 200 - OK - Successful transmission. Nemůže to být tím, že ten server, je velmi vytížený?

Dík za jakékoliv zajímavé nápady.
Marty
Profil
Jak rychlej máš počítač a jak velký jsou ty obrázky? Jo a co ještě na tom serveru běží a pro kolik uživatelů?
Birkof
Profil
Problém jsem popsal nepřesně, nestahuje mi to nejen obrázky (50 - 300 kB), ale ani soubory (<6MB). Jinak je to PII-450, 128MB RAM, uživatelé se mi tam zatím nekonektí, protože ještě nemám dodělané stránky.
birkof
Profil *
Omlouvám se, ale poněkud špatně jsem definoval problém. Nemám problém jen s stahováním obrázků (<300kB), ale nestahuje mi to ani soubory (<6MB). Někdy to samozřejmě funguje, ale jen někdy. Jinak Apache běží na počítači PII-450, 128MB RAM, uživatelema není moc vytížen, je to lokální server na který není přístup z internetu.
birkof
Profil *
Tak ještě jenou sorry, předchozí příspěvek se mi po vložení nezobrazil. Koukám, že tyhle stránky nefungují úplně tak jak by měli. Například mi vůbec nefunguje přihlašování, které je na hlavní stránce.
panda
Profil *
Resil jsem uplne stejny problem, az jsem nakonec po celodennim patrani zjistil, kde je problem. Zrejme mas Windows s filesystemem NFS, ze?

Pak staci, kdyz v Apachi v httpd.conf nastavis:
EnableSendfile off

Viz popis tamtez:
# The default is on; turn this off if you serve from NFS-mounted
# filesystems. Please see
# http://httpd.apache.org/docs-2.0/mod/core.html#enablesendfile
dzasko
Profil *
Mám stejný problém, obrázky mi apache zobrazuje neúplné nebo dost rozhozené, že kolikrát ani není poznat co na fotce je. Stejně jako birkofovi nefunguje ani přímé zobrazení obrázku a zobrazené obrázky se nemění ani po ani po restartu počítače, prostě jeden obrázek to zobrazuje pořád stejně, nějaká konstantní chyba.

V httpd.conf mám nastaveno off a stejně to pořád dělá...Zkoušel jsem dát i On ale nepomohlo to.

Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0