Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Nevíte prosím vás někdo jak se dá na stránkách udělat něco jako neviditelnej text? Přemýšlím nad tím už 14 dní. Teda myslim nějakym jinym parametrem, než ho schovat stejnou barvou jako má pozadí, prostě, aby to fulltextový vyhledávače našli, ale aby to člověk jako takovej neviděl. Díky
Hugo
Profil
Pomocí CSS, např.

display: none
Petra
Profil
Myslíš jako abysis zvýšil šance, jak být vyhledávačem penalizován a navždy vyřazen z databáze? Zkus třeba visibility:hidden nebo display:none.
WanTo
Profil
Rozdíl mezi display: none a visibility: hidden je ten, že pokud použiješ visibility, prohlížeč vyhradí na stránce pro text místo. Takže tam zůstane díra.
Timy
Profil
Anonymní
aby to fulltextový vyhledávače našli, ale aby to člověk jako takovej neviděl.
Pokud ten text není určen pro uživatele, nemá na strákách co dělat :-).
Anonymní
Profil *
Pochopil jsem to dobře, že zápis by byl asi takto:
<p>Normální text a <span style="display: none">neviditelný text</span> a zase normální text.</p>

Vysvětlení: Mám totiž stránku s rámci a když je najde fulltext, tak je tam jen ten jeden fraim, proto potřebuju co nejvíc toho nasměrovat na index. Samozřemě ponačil jsem se z toho a už s rámy dělat nebudu, mají mnoho nevýhod ale zase i výhody, ale pro mě nevýhody převažujou.
Mistr
Profil
ho schovat stejnou barvou jako má pozadí, prostě, aby to fulltextový vyhledávače našli
Kdyby byl text psán stejnou barvou, tak by nebyl fulltextovými vyhledávači nalezen?
RPG
Profil
Mistr
Byl, ale po případném nechtěném označení by jej mohli vidět i obyčejní návštěvníci stránek, proto to takAnonymní zřejmě udělat nechtěl.
Mistr
Profil
RPG
To je pravda. S tím nechtěným označením mě to nenapadlo. Mě zaujala ta teorie, podle níž měly fulltextoví vyhledávači řešit i barvu písma a barvu pozadí.
RPG
Profil
Mistr
To chápu, sám jsem napsal dost dlouhý příspěvek, než mi došlo, že ten "schovaný" text pomocí stejné barvy jako má pozadí, se dá označit a potom je vidět...
Mimochodem, je to problém, když máš obrázkové pozadí. :-)
uroboros
Profil *
To jsem já ten anonym, tak to směřujte kdyžtak na moje jméno. Právě jak říkáš, nechtěl jsem, aby to mohl někdo najít, pokud se nebude štrachat v kódu.
Ale celkově bych rozvynul teorii fulltextových vyhledávačů, hledá to podle kódu, nebo podle toho co je na stránkách vidět
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0