Autor Zpráva
set
Profil *
Potřebuji odeslat mail o velikost 20MB.Jak to udělat je moc dlouhý a pořád se mi vrací zpět.
slunda
Profil
Pokud tam máš 20MB přílohu, tak ji zkus zazipovat.
set
Profil *
překlepl jsem se 200MB a zazipovat už jsem to zkoušel
slunda
Profil
Další možnost je taková, že to hodíš někam ven na web a dotyčnýmu pošleš akorát adresu, aby si to stáhnul. Problémem je, jak dlouho to tam budeš dostávat a jak dlouho to on bude stahovat. Právě proto to neodešleš mailem.
set
Profil *
to není řešení žádné stránky nemám
Filips
Profil
A navíc na freehosting to nedá tej je jenom do 50MB. Tak to nějak rozkouskuj nebo co to je???

Filips
slunda
Profil
Pak je další možnost zkusit to poslat přes ICQ, respektive přes Mirandu. Alespoň já takhle posílám relativně malý soubory.
set
Profil *
přes icq to taky nejde a ten soubor rozdělit nejde
jozob
Profil
set
Ak to chceš rozdeliť, použi viacnásobný archív.

A čo takto to nahrať na nejaký free FTP server? Napr. www.rapidshare.de - Tam máš možnosť uploadnúť súbory 100MB - rozdelíš to na 2x 100MB
set
Profil *
rozdělit nelze jedná se o náročnou vizualizaci v autocadu
jozob
Profil
set
To je jedno, čo to je, jednoducho sa to v nejakom programe (napr. RAR) presekne a zabalí do viacnásobného archívu. Je to úplne normálna vec. A keď sa to bude dekomprimovať, súbor sa opäť spojí do východzej podoby.
Anonymní
Profil *
Pošli to přes ICQ, ale musíš pít povolenou firewall, běžbě si takhle s kámošema posíláme soubory kolem 300MB, nejvíc jsme zkoušeli 890MB, ale to už se stahuje fest dlouho.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0