Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Ked nastavim iframu frameborder="0", funguje to len v IE.. v Opere a FF to vykresluje border. Ako sa to da nastavit aj pre tieto browsery ? Skusal som pouzit namiesto iframu object, ale ten vykresloval border vsade.. pls help
Mistr
Profil
Zkoušel jsi již stylovat?
<style>

iframe {border: none;}
</style>
Anonymní
Profil *
to som samozrejme skusal.. nefunguje to :(
jozob
Profil
Anonymní
Sorry, ale asi to zle zapisuješ, alebo bude chyba niekde inde. CSS riešenie som skúsil na Opere 8.51, Firefoxe 1.0.7 aj na Konquerore. Všetko šlape OK, border sa nevykresľuje.
ObiSkyWalker
Profil
Já mám na své stránce také iframy a orámování tam nemám. Zkus se mrknout na zdrojový kód http://swkotor.czechgamer.com/ .
Havel-st
Profil *
tak, tak, <iframe frameborder="0" ...
a pak jde rámek i libovolně stylovat přes css
jozob
Profil
Havel-st
Ja so tam žiadne atribúty nedával. Len CSS.
Havel-st
Profil *
divný, to mi nikdy nefungovalo v IE 6, jen na gecku a v opeře
... a ani teď ne
Mistr
Profil
jozob
Ja so tam žiadne atribúty nedával. Len CSS.
A funguje Ti to, ne?
Anonymní
Profil *
ta rada od Mistra mi skutocne nefunguje
ako som pisal, frameborrder="0" facha len v IE, tam sa to zobrazuje dobre, ibaze vo FF 1,5 a Opere 8,51 to zobrazuje ramik.. ked dam frameborder="1", tak je zaujimave, ze na FF a Operu to nema ziaden efekt, ale v IE sa ramik vykresli aj okolo scrollovacej listy na pravej strane, zatial co u FF a Opery len okolo textu, co je v nom..
Lotar
Profil
regol som sa, bude to takto lepsie..
jozob
Profil
Mistr
"A funguje Ti to, ne?"
FF 1.0.7, Opera 8.51, Konqueror 3.4.3

IE som na Linuxe zatiaľ nemal čas rozbehať, takže som to tam nemohol vyskúšať. Ale ako mám skúsenosti s IE, tam to nepôjde, podobne ako ďaľšie iné GUI prvky.

Lotar
"regol som sa, bude to takto lepsie.."
???
Mistr
Profil
jozob
FF 1.0.7, Opera 8.51, Konqueror 3.4.3
Mě se to také zdá divné, že by to kolegovi nefungovalo. Třeba se dočkáme a hodí nám sem odkaz té chybující stránky.

"regol som sa, bude to takto lepsie.."
???

Člověče, dva Slováci a nerozumíte si? :o)) Lotar měl zřejmě na mysli, že již nebude vystupovat jako Anonymní (viz zadavatel této otázky), ale nyní již jako Lotar.
jozob
Profil
Mistr
"Člověče, dva Slováci a nerozumíte si?"
Ja som tomu rozumel. Len som chcel nejak nepriamo naznačiť, že je zbytočné zasielať nový príspevok, stačilo to uviesť v nejakej reakcii, ale to je len tak naokraj a úplne nepodstatné.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0