Autor Zpráva
Salám
Profil *
Moje doména je už nějakou dobu v katalogu seznam i ve fultextovém vyhledávání, ale přepsal jsem ji na PHP a webzdarma hlasí, že stránka nebala nalezena, nebo byla smazána, nebo přejmenována. Co mám dělat. Mám někam napsat, nebo si to dají sami do pořádku?
RPG
Profil
Vytvoř soubor

.htaccess (i s tou tečkou, bez přípony)

otvři ho v poznámkovém bloku a zapiš / zkopíruj do něj:

RedirectMatch 301 (.*).html $1.php

Mělo by to vyřešit tvé problémy. Tento řádek přesměruje všechny požadavky na soubory s příponou *.html na soubory *.php
Salám
Profil *
RPG: Díky, soubor už mám a mám v něm ten kód: RedirectMatch 301 (.*).html $1.php Ale co dál? Teď ho jen nahraju přes ftp na stránky, nebo tam mam hodit celej zdroják? Díky
Salám
Profil *
Tak už jsem to zkusil a přes ftp jsem tam teda vložil ten sopubor bez pžípony s tim řádkem a funguje to. Takže díky. Mimochodem, jak si na to přišel. To je úžasný, paráda...
Salám
Profil *
Tak bohůžel ukvapená reakce. Má stránka je na půl v php. Teď se sive dostanu ze seznamu na stránku, ale jinak cokoliv jiného na ní nefunguje, když se chci někam dostat na stránky html. Všechny stránky php jinak fungují...
RPG
Profil
Salám
Jak jsem na to přišel? Měl jsem úplně stejný problém, jako ty. :-)

No, ono to přesměruje vše na PHP... takže stačí, když změníš příponu těch nefungujících na *.php
Jinak to asi neuděláš, musel by jsi to složitě rozepisovat.
Salám
Profil *
Hm..., tak to bude problém, díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0