Autor Zpráva
Juross
Profil *
Tak jsem brouzdal na strákách co se tady vystavují na zhodnocení a zjistil sem že bez znalosti css stylů nejsem schopný vytvořit designově dobreé stránky na takové urovni jako některe(ne všechny) ale pro to potřebuju dobrou znalost HTML neni dobré míchat dohromady HTML a CSS oba jen základně.... tak bych se chtěl zeptat na nějakou rado do budoucna, jak mám začit??? no díky za radu :D
gajdynator
Profil
Juross
www.jakpsatweb.cz
neni dobré míchat dohromady HTML a CSS
Čo presne tým myslíš?
Juross
Profil *
No jako když ani jedno pořádně neumím :D co se učit když chci dělat desigmově pkný web...
gajdynator
Profil
Juross
Najprv začni HTML, potom CSS...
Juross
Profil *
No právě ale když vidím že v HTML takové stranky nemám šanci vytvořit aby se jim mohly rovnat, tak nevím no...

chtěl bych se zeptat jak vytvořím stráknu, která bude obtékaná vlastně pozadím ale nechci použít IFRAME ???
habendorf
Profil
No právě ale když vidím že v HTML takové stranky nemám šanci vytvořit

A v čem jiném než v html bys je chtěl dělat?
RPG
Profil
Juross
Tvorbu stránek se nenaučíš za týden, chce to čas... a odvahu. Tak směle do toho. :-)
Když jsem to zvládl já, nevidím důvod, proč by to neměl zvládnout kdokoliv jiný...
Peťa
Profil *
[/b]Juross[/b] [i]No právě ale když vidím že v HTML takové stranky nemám šanci vytvořit aby se jim mohly rovnat, tak nevím no... - Pokud neumíš, tak nějak přeci začít musíš a podle mě začínat html je to nejlepší a nejjednoduší co by jsi mohl udělat. Já jsem začal v html, pak v css, javascript a teď jsem stránky udělal na půl v php a pořád se člověk zlepšuje. Musíš se do toho pustit a hlavně chtít tvořit...
Juross
Profil *
no asi budu muset....
Plaváček
Profil
Chci-li být zedníkem, musím vědět, jak se dělá malta. Chci-li být malířem, musím znát princip míchání barev. Chci-li být gynekolog, musím znát základní rozdíly mezi pohlavími. Chci-li být webdesigner, musím znát HTML. Stačí to jako odpověď?
habendorf
Profil
Chci-li být gynekolog, musím znát základní rozdíly mezi pohlavími

Stačí znát @#$% , ne? :o)
RPG
Profil
habendorf
Já věděl, že na tohle přirovnání se někdo ozve, ale že to budeš zrovna ty... :-)
habendorf
Profil
RPG: No jo, sorry, prostě mi to nedalo. To víš, automatická odlehčovací reakce organismu po těch Švédech.
Dero
Profil
automatická odlehčovací reakce organismu po těch Švédech

Dostali jsme pěkné kapky.
RPG
Profil
habendorf
Naprosto chápu. Ale já to nemyslel zle. :-)
7:3 to je teda fakt nářez... do Nagana to má daleko... škoda. Příště.
Peťa
Profil *
To teda je. Ale snažili se to se musí uznat. Chybý načasování správné formy...
Yuhů
Profil
> Chci-li být webdesigner, musím znát HTML. Stačí to jako odpověď?

Já myslím, Plaváčku, že jako odpověď to nestačí. Proč by se každý člověk, který chce mít designově solidní stránky, musel rovnou stávat webdesignérem. To je to, co mě na trorbě stránek stále děsí a zajímá zároveň -- jak umožnit lidem dělat stránky, aniž by se museli učit celé HTML a celé CSS se všemi jejich hrůznými úskalími?
Dero
Profil
jak umožnit lidem dělat stránky, aniž by se museli učit celé HTML a celé CSS se všemi jejich hrůznými úskalími?

V tom případě se, Yuhů, ptám: Jak jen mám vytvořit obstojnou skříň, aniž bych musel sáhnout na hoblík či pilu?

Že to není to samé? Ale proč ne, naučit se truhlařině vyžaduje podobnou píli jako naučit se webdesignu. Ačkoliv já třebas osobně truhláře, tesaře a jim podobné -aře hluboce obdivuji a na jejich řemeslo bych si netroufl.
RPG
Profil
Dero
Jak jen mám vytvořit obstojnou skříň, aniž bych musel sáhnout na hoblík či pilu?
Najmout na to lidi. Ovšem to v případě Jurosse asi půjde těžko. :-)
Dero
Profil
Najmout na to lidi. Ovšem to v případě Jurosse asi půjde těžko. :-)

Přesně! Tak ať se to naučí. Jsme u toho zpátky a nemohu říct, že by mne ta myšlenka znepokojovala. Když něco chci dokázat, tak se to musím naučit.
Tomáš Domanik
Profil
Uz sem to tady par krat psal ale pokud chces mit hezke stranky a nechces byt zrovna webdesignerem
skus hledat na webu...
napr - Free Layouts - Buy Templates - kat. FREE - FreeWebTemplates@google.com

tedy "i bez prace jsou kolace", ne sice tak dobry jako kdyz si je udelas sam ale jsou.
RPG
Profil
Tomáš Domanik
Já bych se k templatům nesnížil. Ale to je asi jeho záležitost, když mu to nevadí...
kometacek
Profil *
na stránkách mám tlačítkové odkazy pod sebou ve sloupečku. jak to mám udělat, abych je měl vedle sebe v jednom řádku?
PerToon
Profil
kometacek- chtělo by to odkaz na tvojí stránku abychom viděli jak to vypadá, ale zkus tomu sloupci kde máš odkazy dát display: inline;
kometacek
Profil *
PerToon: rybarina-moje.wz.cz
Za pomoc bych byl vděčný.
PeterB
Profil
Mám otázku
Mám cd s programem macromedia flash které mi půjčil kamarád ale řekl že si to do počítače můžu nahrát a zkusit si s tím pohrát ale nemám to ragistrovat.
Jenže jsem po té zjistil že chci li to mít česky musí se to registrovat a te%d co stím nechci nikomu zavařit poradí mi někdo co s tím?
Juross
Profil *
No tak ty templaty bych nechtěl... to taky ne, ale tak budu muset se učit učit a učita potom možná budu dělat sám stránky... v pěkném designu :D
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0